تی وی تو
بنفیکا
استوریل پرایا

یکشنبه ۲۹ اسفند ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده بنفیکا استوریل پرایا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بنفیکا استوریل پرایا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بنفیکا استوریل پرایا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال بنفیکا و استوریل پرایا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بنفیکا استوریل پرایا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بنفیکا استوریل پرایا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بنفیکا استوریل پرایا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بنفیکا استوریل پرایا

در چارچوب بازی های هفته ی سی و یکم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بنفیکا و استوریل پرایا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار ، بنفیکا با تک گل سیلوا در دقیقه  ۱۰ پیش افتاد و موفق شد این نیمه را با برتری به رختکن باز گردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی بازیکنان استوریل خیلی زود کار را به تساوی ۱-۱ کشاندند و بازی را در دست گرفتند. حلیش بازیکنی بود که در دقیقه ی ۶۳ موفق به ثبت این گل تساوی شد. اما بازیکنان بنفیکا که قصد کوتاه آمدن نداشتند به این تساوی راضی نشدند و در دقیقه ی ۲  وقت اضافه از غفلت بازیکنان رقیب استفاده کرده و با ضربه ی سالویو بار دیگر دروازه ی استوریل را باز کردند تا جبران این اختلاف برای رقیب سخت تر از گذشته باشد. در نهایت ، این دیدار با برتری ۲-۱ بنفیکا به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا – تی وی تو

 

استوریل پرایا بنفیکا 
۴۰%مالکیت۶۰%
۲شوت در چارچوب ۷
۲شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۴۶تعداد پاس۵۰۹
۲۶۳پاس صحیح۴۰۵
۶سانتر۴
۳کرنر۳
۱۲ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۲
۲آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا – تی وی تو

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا

تیم های بنفیکا و استوریل پرایا در هفته ی چهاردهم رقابت های لیگ برتر پرتغال به مصاف هم رفتند.  نیمه ی نخست این دیدار از سمت دو تیم طوفانی آغاز شد و با نتیجه ی ۲-۱ و برتری بنفیکا به پایان رسید. سالویو در دقیقه ی ۱۳ و ژوناس در دقیقه ی ۱۸ بازیکنانی بودند که برای بنفیکا در  ۲۰ دقیقه ی ابتدایی گلزنی کردند. از آن سو ، کلبر در دقیقه ی ۴۵ حمله ی موفقیت آمیزی به دروازه ی بنفیکا داشت تا حساب کار را ۲-۱ کند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، حملات بنفیکا افزایش پیدا کرد و این سبب شد استوریل حالت دفاعی به خود بگیرد. خط دفاع این تیم در  نیمه ی دوم چندان موفق عمل نکرد زیرا که در دقیقه ی ۵۹ کرووینوویچ برای بار سوم دروازه ی این تیم را در هم کوبید تا این دیدار با برتری ۳-۱ بنفیکا به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا – تی وی تو

 

بنفیکا استوریل پرایا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۱
۵۲۲تعداد پاس۳۳۳
۴۲۷پاس صحیح۲۶۱
۲سانتر۲
۵کرنر۹
۱۰ضربه ایستگاهی۱۸
۱۸خطا۱۲
۷آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا – تی وی تو

 

پخش بازی بنفیکا و استوریل پرایا زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم بنفیکا و استوریل پرایا به دیدار هم رفتند. اشتباه آیوتن و خطا ی وی سبب شد داور ضربه ی ایستگاهی به نفع بنفیکا اعلام کند که ژوناس در دقیقه ی ۲۹ این فرصت را به گل اول بنفیکا بدل کرد تا بنفیکا را در نیمه ی نخست به برتری ۱-۰ برساند. با آغاز نیمه ی دوم بازی ، استوریل بر شدت حملات خود افزود و سرانجام کلبر در دقیقه ی ۵۹ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. البته ۶ دقیقه ی بعد ژوناس بنفیکا را به برتری ۲-۱ رساند و در ادامه شاهد حمله ی موفقیت آمیزی از دو تیم نبودیم.

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا – تی وی تو

 

بنفیکا استوریل پرایا 
۵۷%مالکیت۴۳%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۴۶۵تعداد پاس۳۴۸
۳۷۳پاس صحیح۲۶۷
۴سانتر۳
۴کرنر۷
۱۳ضربه ایستگاهی۱۷
۱۸خطا۱۳
۱آفساید۷
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بنفیکا استوریل پرایا – تی وی تو