بمب خبری در پاریس: نظر امباپه عوض شد!

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، کیلیان امباپه در قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن گزینه تمدید یک طرفه را دارد اما به نظر می‌رسد که او می‌خواهد این همکاری در سال ۲۰۲۴ به پایان برسد.

به این ترتیب در تابستان پیش رو، پاری‌سن‌ژرمن باید بین انتقال امباپه با مبلغ بالا پیش از پایان قرارداد یا انتقال او بدون دریافت یک یورو در فصل بعد یکی را انتخاب کند. به گزارش اکیپ، امباپه تمایلی برای ادامه همکاری ندارد و تصمیمش کاملا عوض شده است.

بعد از حذف PSG در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آینده امباپه روی هواست. او البته متخصص پنهان کردن برنامه خود تا آخرین لحظه است. این ویژگی مهاجم فرانسوی برنامه‌های باشگاه را به شدت تحت الشعاع قرار می‌دهد و آن‌ها نمی‌توانند با قطعیت در مورد برنامه نقل و انتقالاتی خود تصمیم گیری کنند.

بر اساس مفاد قرارداد امباپه با پاریس، این بازیکن حداکثر تا روز سی‌ام ژوئن (۹ تیر) فرصت دارد تا گزینه تمدید را فعال و یک سال دیگر به مدت قراردادش بیافزاید. البته بر اساس اطلاعات جدیدی که رسانه‌های فرانسوی آن را فاش کرده اند ستاره خط حمله PSG به هیچ عنوان به چنین چیزی فکر نمی‌کند و تصمیمش برای جدایی جدی تر از همیشه است.