بمب جدید پاری سن ژرمن از منچسترسیتی می‌آید

جولای 10, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، این اولین بار نیست که باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب سیلوا هستند. بارسلونا هم یک سال پیش تمام تلاشش را به کار گرفت اما در نهایت موفق نشد او را به خدمت بگیرد.

او در نهایت خودش هم تصمیم گرفت که به حضورش در سیتی ادامه دهد و موفق شد تحت هدایت پپ گواردیولا به یکی از مهره‌های کلیدی این تیم در مسیر رسیدن به رویای فتح لیگ قهرمانان تبدیل شود.

حالا پاری سن ژرمن رویای جذب این بازیکن را در سر دارد. ژرژ مندس پیش از این موفق شده انتقال مارکو آسنسیو به این باشگاه را در همین تابستان نهایی کند و این احتمال وجود دارد که ژوائو فلیکس هم به پاریس منتقل شود.

رابطه این مدیر برنامه پرتغالی با ناصر الخلیفی و لوئیس کامپوس بسیار خوب است و همین باعث شده که او از این فرصت برای انتقال موکلانش به این باشگاه استفاده کند.

سیلوا پیش از این هم به جدایی از سیتی فکر کرده بود و در چند ماه اخیر بارها درباره آینده‌اش در این تیم با تردید صحبت کرد و همین موضوع ممکن است شانس پی اس جی برای جذب او را افزایش دهد. اولویت او بر این است که تجربه جدیدی را در دوران فوتبالش به دست آورد.

از قرارداد این بازیکن با سیتی هنوز دو سال دیگر باقی مانده و جدایی او آسان نخواهد بود اما انگیزه پاری سن ژرمن برای جذب این ستاره هم بسیار زیاد است.

آنها در تلاش هستند تا کاری کنند که هواداران پی اس جی اتفاقات دراماتیکی که در چند هفته اخیر درباره پرونده کیلیان امباپه رخ داده را فراموش کنند و نیاز به خرید بازیکنان بزرگ برای این کار دارند.

قیمت احتمالی انتقال سیلوا به پاری سن ژرمن در حدود ۸۰ میلیون یورو عنوان شده، مبلغی که بارسلونا نتوانست از پس پرداخت آن بربیاید اما این باشگاه فرانسوی مشکل زیادی برای پرداخت این هزینه نخواهد داشت.