تی وی تو
بلژیک
روسیه

شنبه ۲۲ خرداد ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی بلژیک روسیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بلژیک روسیه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بلژیک روسیه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده جام ملت های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بلژیک – روسیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بلژیک روسیه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بلژیک روسیه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بلژیک روسیه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بلژیک روسیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بلژیک روسیه – ۲۵ آبان ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی نهم رقابت های جام ملت های اروپا ، تیم های بلژیک و روسیه با هم دیدار کردند . در این دیدار جذاب ، بلژیکی ها موفق شدند با نتیجه ی ۴-۱ روسیه را شکست دهند . در دقیقه ی ۱۹ نیمه ی نخست ، توپ در گوشه سمت چپ محوطه جریمه به تورگان هازارد رسید و او با حرکتی عرضی و ضربه ای محکم به سمت چپ دروازه، حساب کار را ۱ بر ۰ کرد. سپس در دقیقه ی ۳۳ ،   کاستانیه توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد. روملو لوکاکو با ضربه سر رو به عقب توپ را در نزدیکی نقطه پنالتی برای ادن هازارد کاشت و او نیز با ضربه ای زمینی و محکم، دروازه روسیه را برای بار دوم باز کرد. کمتر از ده دقیقه ی بعد ، پاس زیبای مرتنز، ۴ بازیکن بلژیک را در مقابل تک دفاع روسیه و دروازه بان این تیم قرار داد. دی بروین که روی پاس مرتنز صاحب توپ شد خودش را به دروازه بان روسیه رساند و با پا

ی عرضی به ادن هازارد، او را در مقابل دروازه خالی قرار داد و هازارد نیز با یه ضربه ساده، بریس خود را کامل کرد. نیمه ی دوم با برتری ۳-۰ بلژیک آغاز شد. در دقیقه ی ۷۲  لوکاکو روی حرکت عرضی در پشت محوطه جریمه توپ را با شوتی زمینی و محکم به سمت چپ دروازه به تور روسیه رساند و  در نهایت در دقیقه ی ۷۹ ، توپ از کرنر سمت چپ به داخل محوطه جریمه بلژیک ارسال شد و بازیکنان روسیه ضربه سری را به سمت دروازه بلژیک روانه کردند که با واکنش بسیار خوب کورتوا همراه شد اما زایکیا روی ریباند، دروازه بلژیک را باز کرد تا حساب کار ۴ بر ۱ شود. 

 

پخش زنده فوتبال بلژیک روسیه – تی وی تو

 

روسیه بلژیک 
۵۲%مالکیت۴۸%
۴شوت در چارچوب ۸
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۵۹۹تعداد پاس۵۴۸
۵۱۱پاس صحیح۴۶۸
۲۱سانتر۶
۷کرنر۱
۱۳خطا۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بلژیک روسیه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بلژیک روسیه – ۱ فروردین ۹۸

بلژیک در شبی که هازارد موفق شد دو بار دروازه روسیه را باز کند از سد روسیه جدی‌ترین حریف خود در مرحله گروهی گروه نهم یورو ۲۰۲۰ گذشت. تیلمانس دیگر گل بلژیک را به ثمر رساند و چریشف زننده تک گل روسیه بود. ابتدا  در دقیقه ی ۱۴ ، در یک ضدحمله، ادن هازارد در پاسی عرضی، توپ را به کاستانیه رساند و وی نیز با کاشتن توپ، فرصت شوت‌زنی یوری تیلمانس را فراهم کرد. شوت محکم تیلمانس هم درون دروازه گیلرمه قرار گرفت. سپس ۲ دقیقه ی بعد ،  فرتونخن در یک پاس به عقب، کورتوا را صاحب توپ کرد. دروازه بلژیک آن قدر تعلل کرد که زیوبا با فشار خود باعث شد کورتوا توپ را لو بدهد. در ادامه دنیس چریشف دروازه خالی را باز کرد تا با اشتباه بچه گانه کورتوا، روسیه به گل برسد.

در دقیقه ی ۴۵ بود که پس از این که ادن هازارد در محوطه جریمه روسیه توسط ماریو فرناندز با خطا متوقف شد، خود هازارد توانست ضربه پنالتی را خلاف جهت حرکت گیلرمه به درون دروازه بفرستد. در دقیقه ی ۸۸ نیمه ی دوم بود که ،  سانتر مرتنز با تاثیرگذاری باتشوایی همراه شد و توپ مقابل هازارد قرار گرفت. او نیز توانست به راحتی با ضربه ای دقیق دروازه را باز کند. در نهایت در دقیقه ی ۸۹ ، الکساندر گولووین به دلیل خطا روی مرتنز، با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

 

پخش زنده فوتبال بلژیک روسیه – تی وی تو

 

بلژیک روسیه 
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۶۳۸تعداد پاس۴۰۲
۵۵۶پاس صحیح۳۲۸
۳سانتر۱
۸کرنر۲
۱۳ضربه ایستگاهی۱۰
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۳
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بلژیک روسیه – تی وی تو