تی وی تو
فوتبال  بلژیک ایسلند زنده

فوتبال بلژیک ایسلند زنده

بلژیک
ایسلند

چهارشنبه ۲۳ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی بلژیک ایسلند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بلژیک ایسلند را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بلژیک ایسلند امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ملت‌های اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بلژیک – ایسلند به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بلژیک ایسلند را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بلژیک ایسلند را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بلژیک ایسلند را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بلژیک ایسلند را آنلاین ببینند.

 

پخش زنده بازی بلژیک ایسلند – ۱۸ شهریور ۹۹

در هفته ی دوم لیگ ملت ها ۲۰۲۰  ، تیم  بلژیک در خانه ی خود میزبان تیم ایسلند بود. در این بازی که با درخشش تیم میزبان همراه بود ، بلژیک موفق شد با نتیجه ی ۵ بر ۱ ایسلند را شکست دهد. در نیمه ی نخست پرگل این دیدار ، ابتدا  این تیم مهمان بود که توسط جوهانسون در دقیقه ی ۱۰ دروازه ی بلژیک را باز کرد. البته درست سه دقیقه بعد ضربه ی ویتسل به درون دروازه ی این تیم راه یافت تا برتری ایسلند به درازا نکشد. در دقیقه ی ۱۷ بازی باتشوایی با ضربه ای باورنکردنی توپ را برای بار دوم وارد دروازه ی ایسلند کرده و نتیجه را به ۱-۲ تغییر داد. با آغا نیمه ی دوم این رقابت ، تیم میزبان خیلی سریع دوباره در دقیقه ی ۵۰ حمله ی موفقیت آمیزی به دروازه ی ایسلند داشت و این بار مرتنز بود که با ضربه ی خود گل سوم تیمش را به ثبت رساند. ایسلندی ها ماکلا شوک شده بودند  توان مقابله با حملات بلژیک را نداشتند. باتشوایی در دقیقه ی ۶۹ و طی یک دبل زیبا موفق شد توپ را برای بار چهارم وارد دروازه ی حریف کرده و نتیجه را به ۴-۱ برساند. ایسلند با تعویض مدافعان ، سعی در ایجاد سد دفاعی بهتری داشت اما با گل پنجم که در دقیقه ی ۷۹ توسط دوکو به ثبت رسید کار ایسلند تمام شد و این بازی با نتیجه ی ۱-۵ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بلژیک ایسلند – تی وی تو

 

بلژیکایسلند
۷۴%مالکیت۲۶%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۷۸۵تعداد پاس۲۶۱
۷۰۹پاس صحیح۱۸۶
۲۴سانتر۹
۷کرنر۳
۸خطا۵
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بلژیک ایسلند – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بلژیک ایسلند – ۲۴ آبان ۹۷

طی دیدار برگشت لیگ ملت های ۲۰۱۸  در هفته ی پنجم،  تیم بلژیک میزبان تیم ایسلند بود. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما شاهد افزایش فشار و  حمله از تیم میزبان بودیم . گویی که آن ها قصد نداشتند این بازی را بدون گل به پایان ببرند. ایسلندی ها اما رغبت چندانی به حمله نشان نمی دادند. در دقیقه ی ۶۵ بازی بود که جایگیری درست باتشوایی و دریافت پاس مونه ، این امکان را برای بلژیکی ها فراهم آورد  تا با ضربه ای عالی توپ را وارد دروازه کنند . که این اتفاق افتاد و نتیجه به ۱-۰ تغییر کرد. در  ادامه ی بازی اما امکان جبران امتیاز برای ایسلند بوجود نیامد و این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و برتری بلژیک به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بلژیک ایسلند – تی وی تو

 

بلژیکایسلند
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۶۶۸تعداد پاس۳۴۳
۵۹۱پاس صحیح۲۴۹
۸کرنر۱
۶ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۵
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بلژیک ایسلند – تی وی تو

پخش زنده بازی بلژیک ایسلند – ۲۰ شهریور ۹۷

 در دیدار رفت لیگ ملت های ۲۰۱۸ تیم ایسلند در خانه ی خود به مصاف تیم بلژیک رفت . اما تیم بلژیک با درخشش خود در نیمه ی نخست این بازی ، تیم میزبان را ۲-۰ در نیمه ی اول شکست داد. ادن هازارد  با گل کردن یک ضربه ی ایستگاهی در دقیقه ی ۲۹ اولین گل این رقابت را به ثبت رساند و سپس دو دقیقه بعد ، در دقیقه ی ۳۱ ، ضربه ی لوکاکو برای بار دوم وارد دروازه ی میزبان شد. البته فرصت جبران برای ایسلند در ادامه ی بازی وجود داشت. با آغاز نیمه ی دوم بر خلاف انتظار این تیم بلژیک بود که بر حملات خود افزود و ایسلند بیشتر ترجیح داد آرایش دفاعی خود را مقابل این تیم حفظ کند اما غفلت بازیکنان این تیم از ستاره ی بلژیک ، لوکاکو سبب شد تا این بازیکن در یک دبل جانانه در دقیقه ی ۸۱ دروازه ی ایسلند را باز کرده و نتیجه را به ۳-۰ تغییر دهد . ادامه ی این بازی برای ایسلند هر لحظه سخت تر می شد و سرانجام با پایان نود دقیقه ، تیم بلژیک با برتری ۳ گل ، پیروز میدان شناخته شد.

پخش زنده فوتبال بلژیک ایسلند – تی وی تو

 

ایسلندبلژیک
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۳۰تعداد پاس۷۸۹
۲۵۲پاس صحیح۷۰۳
۴کرنر۹
۹ضربه ایستگاهی۸
۷خطا۸
۱آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بلژیک ایسلند – تی وی تو

برچسب‌ها: