تی وی تو
بلژیک
استونی

شنبه ۲۲ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی بلژیک استونی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بلژیک استونی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بلژیک استونی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بلژیک استونی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بلژیک استونی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بلژیک استونی را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی بلژیک استونی، شما می توانید پخش آنلاین بازی بلژیک استونی را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی بلژیک استونی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بلژیک استونی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بلژیک استونی ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

از گروه E رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا، بلژیک میهمان استونی بود که موفق شد برد راحتی با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل استونی کسب کند. لوکاکو در دقایق ۲۹ و ۵۲، واناکن در دقیقه ۲۲، ویتسل در دقیقه ۶۴ و فوکت در دقیقه ۷۶ برای شیاطین‌سرخ اروپا گل زدند. در پایان گزارش زنده بازی بلژیک استونی بلژیک با این پیروزی، از ۴ بازی ۱۰ امتیاز به دست آورده و بالاتر از جمهوری چک ۷ امتیازی، صدرنشین گروه است. استونی از ۳ بازی هیچ امتیازی کسب نکرده و قعرنشین گروه است

پخش زنده بازی بلژیک استونی

 

استونی بلژیک 
۲۷%مالکیت۷۳%
۳شوت در چارچوب ۹
۲شوت خارج از چارچوب۱۱
۴مهار دروازه بان۱
۲۵۹تعداد پاس۷۰۵
۱۹۲پاس صحیح۶۴۴
۹سانتر۲۶
۴کرنر۹
۹خطا۷
۳آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بلژیک استونی

 

پخش زنده بازی بلژیک استونی – ۱۹ خرداد ۹۶

تیم های بلژیک و استونی برای رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست جنجالی این دیدار با تک گل مرتنز در دقیقه ی ۳۷ و اخراج دیمیتریجو در دقیقه ی ۴۴ به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به این دیدار ادامه دهند. در نیمه ی دوم بلژیکی ها اجازه ی جبران اختلاف امتیاز را به حریفشان نمی دادند و بیشتر بازی در میانه ی میدان در جریان بود. در دقایق آخر این دیدار بود که چادلی موفق شد خود را به دروازه ی استونی رسانده و حساب کار را ۲-۰ کند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، بلژیکی ها با برتری ۲-۰ تیم پیروز این دیدار شدند.

 

پخش زنده فوتبال بلژیک استونی – تی وی تو

 

استونی بلژیک 
۲۴%مالکیت۷۶%
۰شوت در چارچوب ۱۰
۲شوت خارج از چارچوب۹
۸مهار دروازه بان۰
۲۲۹تعداد پاس۷۲۱
۱۳۶پاس صحیح۶۲۵
۰سانتر۹
۳کرنر۱۱
۶ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۷
۱آفساید۳
۱کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بلژیک استونی – تی وی تو