تی وی تو

پخش زنده فوتبال بشیکتاش گالاتاسرای ‌

بشیکتاش گالاتاسرای

یکشنبه ۲۸ دی ۱۹:۳۰

سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بشیکتاش گالاتاسرای را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بشیکتاش – گالاتاسرای به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بشیکتاش گالاتاسرای را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بشیکتاش گالاتاسرای را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بشیکتاش گالاتاسرای را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بشیکتاش گالاتاسرای را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای- ۲۵ اسفند ۹۸

در خلال بازی های هفته ی بیست و شش سوپر لیگ ترکیه ، دو تیم مهم بشیکتاش و گالاتاسرای با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید . در نیمه ی دوم دو تیم تلاش خود را برای باز کردن دروازه ی حریف به کار گرفتند اما موفق نشدند از موقعیت های طلایی استفاده کنند و این موضوع سبب شد تا بازی با نتیجه ی ۰-۰ ادامه پیدا کند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم گالاتا تیم برتر میدان بود اما در اواخر این نیمه ، بشیکتاش کاملا به بازی مسلط تر بود. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

 

گالاتاسرای  بشیکتاش 
۶۱% مالکیت ۳۹%
۴ شوت در چارچوب  ۲
۸ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۴
۶۰۷ تعداد پاس ۳۷۶
۵۱۲ پاس صحیح ۲۹۲
۲۱ سانتر ۱۷
۵ کرنر ۴
۱۵ خطا ۱۵
۲ آفساید ۴
۱ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای- ۵ آبان ۹۸

در بازی هفته  نهم رقابت‌های فوتبال سوپر لیگ ترکیه تیم فوتبال بشیکتاش با نتیجه ی ۱ – ۰ از سد گالاتاسرای گذشت.طبق روال گذشته ، شاهد بازی ای آرام و کم حاشیه در نیمه ی نخست بودیم و از این رو ، نیمه ی اول این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم بشیکتاش تاکتیکی تر عمل کرد و میتوان گفت تیم بهتری بود. در دقیقه ی ۶۹ نیز این تیم با ضربه ی ناییر به برتری ۱-۰ دست پیدا کرد . گالاتایی ها به شدت به دنبال جبران این اختلاف امتیاز بودند اما دفاع قدرتمند حریف ، اجازه ی عبور توپ را نمیداد. در ادامه ، قفل دروازه ی بشیکتاش همچنان بسته ماند تا این تیم با نتیجه ی ۱-۰ به برتری برسد.

 

بشیکتاش  گالاتاسرای 
۴۱% مالکیت ۵۹%
۷ شوت در چارچوب  ۲
۴ شوت خارج از چارچوب ۹
۳ مهار دروازه بان ۶
۳۸۴ تعداد پاس ۵۴۰
۲۷۸ پاس صحیح ۴۴۴
۲۲ سانتر ۱۷
۷ کرنر ۰
۱۱ خطا ۱۵
۲ آفساید ۴
۲ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای- ۱۵ اردیبهشت ۹۸

دو تیم گالاتاسرای و بشیکتاش در یک دربی مهم و حساس در ورزشگاه ترک تله‌کوم آرنا به مصاف هم رفتند. گالا با گل‌های اونیکورو و فرناندو به پیروزی ۲-۰ رسید.افت باشاک شهیر و امتیازات زیادی که این تیم در هفته‌های اخیر از دست داد، باعث شد دربی گالاتاسرای-بشیکتاش اهمیت دوچندانی پیدا کند. برنده این بازی می‌توانست گام مهمی به سمت قهرمانی در سوپر لیگ ترکیه بردارد. شاگردان فاتح تریم در خانه ۲-۰ پیروز شدند و بعد از ماه ها صدرنشینی باشاک شهیر، صدر جدول را به دست آوردند.

آنها می توانند با پیروزی در سه بازی باقی مانده از فصل، جام قهرمانی را بالای سر ببرند. لازم به یادآوری است که در یکی از این بازی ها، اصلان‌ها میزبان باشاک شهیر خواهند بود. در حال حاضر گالاتاسرای با ۶۳ امتیاز و تفاضل گل بهتر، صدرنشین لیگ است و باشاک شهیر هم با ۶۳ امتیاز تیم دوم جدول. بشیکتاش هم با ۵۹امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.گفتنی است بیش از ۵۱ هزار نفر تماشاگر این دربی پرهیجان بودند و بدین ترتیب رکورد پرتماشاگرترین بازی لیگ هم شکسته شد.

 

گالاتاسرای  بشیکتاش 
۴۵% مالکیت ۵۵%
۷ شوت در چارچوب  ۵
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۵ مهار دروازه بان ۵
۲۹۱ تعداد پاس ۳۴۹
۲۰۶ پاس صحیح ۲۵۹
۳ سانتر ۶
۶ کرنر ۳
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۴
۱۴ خطا ۱۷
۶ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۷

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن