تی وی تو
گالاتاسرای
بشیکتاش

دوشنبه ۳ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

گزارش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی گالاتاسرای بشیکتاش را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال بشیکتاش و گالاتاسرای به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی گالاتاسرای و بشیکتاش را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بشیکتاش گالاتاسرای را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بشیکتاش گالاتاسرای را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای – ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم های بشیکتاش و گالاتاسرای در هفته ی چهلم سوپرلیگ ترکیه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار جذاب و پرگل دنبال شد. ابتدا بابل در دقیقه ی ۱۱ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند و سپس فالکو در دقیقه ی ۴۵ دروازه ی حریف را برای بار دوم باز کرد. بشیکتاشی ها نیز دست روی دست نگذاشتند و در دقیقه ی ۴۶ با ضربه ی غزال قفل دروازه ی گالاتا را باز کردند. در  دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان جریان داشت تا این که در دقیقه ی ۷۶ توران موفق شد دروازه ی بشیکتاش را به لرزه آورد تا با پایان گزارش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای دو تیم به تساوی ۳-۱  برسند.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای

 

گالاتاسرای بشیکتاش 
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۱۶تعداد پاس۴۷۰
۲۳۸پاس صحیح۳۸۸
۱۳سانتر۱۲
۴کرنر۵
۱۸خطا۱۸
۳آفساید۲
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای – ۲۸ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های بشیکتاش و گالاتاسرای با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند تا در نیمه ی دوم شانس خود را امتحان کنند. گالاتا در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم با بدشانسی دیانی را با کارت قرمز از دست داد و ۱۰ نفره شد. بازیکنان بشیکتاش نیز با استفاده از فرصت ، در دقیقه ی ۷۲ با ضربه ی د سوزا و در دقیقه ی ۹۱ با ضربه ی انکودو دروازه ی این تیم را باز کردند. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای بشیکتاش به برتری ۲-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای

 

بشیکتاش گالاتاسرای 
۵۹%مالکیت۴۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۴۹۲تعداد پاس۳۳۰
۴۱۲پاس صحیح۲۵۶
۲۶سانتر۲۵
۱۰کرنر۷
۱۲خطا۱۶
۳آفساید۰
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای ۲۵ اسفند ۹۸

در خلال بازی های هفته ی بیست و شش سوپر لیگ ترکیه ، دو تیم مهم بشیکتاش و گالاتاسرای با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید . در نیمه ی دوم دو تیم تلاش خود را برای باز کردن دروازه ی حریف به کار گرفتند اما موفق نشدند از موقعیت های طلایی استفاده کنند و این موضوع سبب شد تا بازی با نتیجه ی ۰-۰ ادامه پیدا کند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم گالاتا تیم برتر میدان بود اما در اواخر این نیمه ، بشیکتاش کاملا به بازی مسلط تر بود. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

گزارش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای

 

گالاتاسرای بشیکتاش 
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۶۰۷تعداد پاس۳۷۶
۵۱۲پاس صحیح۲۹۲
۲۱سانتر۱۷
۵کرنر۴
۱۵خطا۱۵
۲آفساید۴
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای

پخش زنده بازی بشیکتاش گالاتاسرای ۵ آبان ۹۸

در بازی هفته  نهم رقابت‌های فوتبال سوپر لیگ ترکیه تیم فوتبال بشیکتاش با نتیجه ی ۱ – ۰ از سد گالاتاسرای گذشت.طبق روال گذشته ، شاهد بازی ای آرام و کم حاشیه در نیمه ی نخست بودیم و از این رو ، نیمه ی اول این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم بشیکتاش تاکتیکی تر عمل کرد و میتوان گفت تیم بهتری بود. در دقیقه ی ۶۹ نیز این تیم با ضربه ی ناییر به برتری ۱-۰ دست پیدا کرد . گالاتایی ها به شدت به دنبال جبران این اختلاف امتیاز بودند اما دفاع قدرتمند حریف ، اجازه ی عبور توپ را نمیداد.

در ادامه گزارش زنده بازی بشیکتاش و گالاتاسرای ، قفل دروازه ی بشیکتاش همچنان بسته ماند تا این تیم با نتیجه ی ۱-۰ به برتری برسد.

پخش زنده فوتبال بشیکتاش گالاتاسرای

 

بشیکتاش گالاتاسرای 
۴۱%مالکیت۵۹%
۷شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۶
۳۸۴تعداد پاس۵۴۰
۲۷۸پاس صحیح۴۴۴
۲۲سانتر۱۷
۷کرنر۰
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۴
۲کارت زرد۳

 

گزارش زنده بازی گالاتاسرای بشیکتاش

 

پخش زنده فوتبال بشیکتاش گالاتاسرای ۱۵ اردیبهشت ۹۸

دو تیم گالاتاسرای و بشیکتاش در یک دربی مهم و حساس در ورزشگاه ترک تله‌کوم آرنا به مصاف هم رفتند. گالا با گل‌های اونیکورو و فرناندو به پیروزی ۲-۰ رسید.افت باشاک شهیر و امتیازات زیادی که این تیم در هفته‌های اخیر از دست داد، باعث شد دربی گالاتاسرای-بشیکتاش اهمیت دوچندانی پیدا کند. برنده این بازی می‌توانست گام مهمی به سمت قهرمانی در سوپر لیگ ترکیه بردارد. شاگردان فاتح تریم در خانه ۲-۰ پیروز شدند و بعد از ماه ها صدرنشینی باشاک شهیر، صدر جدول را به دست آوردند.

آنها می توانند با پیروزی در سه بازی باقی مانده از فصل، جام قهرمانی را بالای سر ببرند. لازم به یادآوری است که در یکی از این بازی ها، اصلان‌ها میزبان باشاک شهیر خواهند بود. در حال حاضر گالاتاسرای با ۶۳ امتیاز و تفاضل گل بهتر، صدرنشین لیگ است و باشاک شهیر هم با ۶۳ امتیاز تیم دوم جدول. بشیکتاش هم با ۵۹امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.گفتنی است بیش از ۵۱ هزار نفر تماشاگر این دربی پرهیجان بودند و بدین ترتیب رکورد پرتماشاگرترین بازی لیگ هم شکسته شد.

پخش زنده فوتبال گالاتاسرای و بشیکتاش

 

گالاتاسرای بشیکتاش 
۴۵%مالکیت۵۵%
۷شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۵
۲۹۱تعداد پاس۳۴۹
۲۰۶پاس صحیح۲۵۹
۳سانتر۶
۶کرنر۳
۱۶ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۱۷
۶آفساید۲
۲کارت زرد۷

 

گزارش زنده فوتبال گالاتاسرای و بشیکتاش