تی وی تو
فوتبال  بشیکتاش فاتح کاراگومروک زنده

فوتبال بشیکتاش فاتح کاراگومروک زنده

بشیکتاش
فاتح کاراگومروک

شنبه ۲۳ دی ۱۹:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده فوتبال بشیکتاش فاتح کاراگومروک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی بشیکتاش و فاتح کاراگومروک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بشیکتاش و فاتح کاراگومروک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و فاتح کاراگومروک امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده بشیکتاش و فاتح کاراگومروک به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بشیکتاش فاتح کاراگومروک را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی بشیکتاش فاتح کاراگومروک را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی بشیکتاش فاتح کاراگومروک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده بشیکتاش و فاتح کاراگومروک را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال بشیکتاش فاتح کاراگومروک، شما می توانید بازی بشیکتاش و فاتح کاراگومروک زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و فاتح کاراگومروک

تیم های بشیکتاش و فاتح کاراگومروک در هفته ی سوم سوپر لیگ ترکیه در مقابل هم صف آرایی کردند. تیکسرا در دقیقه ی ۳۰ نیمه ی نخست تک گل بشیکتاش را وارد دروازه ی حریف کرد تا این تیم را به برتری ۱-۰ برساند. در نیمه ی دوم اما بشیکتاشی ها چندان خوش شانس نبودند زیرا که اوچان را در دقیقه ی ۴۸ با کارت زرد دوم از دست دادند و ۱۰ نفره شدند. بازیکنان فاتح در استفاده از این موقعیت مناسب چندان خوب عمل نکردند و در نهایت گزارش زنده بازی بشیکتاش و فاتح کاراگومروک با برتری ۱-۰ بشیکتاش به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و فاتح کاراگومروک

 

بشیکتاش  فاتح کاراگومروک
۳۸%مالکیت۶۲%
۷شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۶
۲۸۸تعداد پاس۴۹۸
۲۲۴پاس صحیح۴۳۰
۲۱سانتر۱۰
۹کرنر۱
۱۲خطا۲۰
۵آفساید۰
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و فاتح کاراگومروک