تی وی تو
بشیکتاش
ریزه اسپور

یکشنبه ۱۹ دی ۱۹:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده بازی بشیکتاش ریزه اسپور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بشیکتاش ریزه اسپور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بشیکتاش ریزه اسپور امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بشیکتاش – ریزه اسپور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بشیکتاش ریزه اسپور را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بشیکتاش ریزه اسپور را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بشیکتاش ریزه اسپور را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بشیکتاش ریزه اسپور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بشیکتاش ریزه اسپور

تیم های بشیکتاش و ریزه اسپور ، در جریان بازی های هفته ی اول سوپر لیگ ترکیه در مقابل  هم صف آرایی کردند. انکودو در ۹ دقیقه ی ابتدایی این دیدار دروازه ی حریف را باز کرد تا بشیکتاش را به برتری ۱-۰ برساند. در ادامه ی نیمه ی نخست توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

در نیمه ی دوم سرعت و تعداد حملات افزایش یافت. بشیکتاشی ها  نه تنها اجازه ی جبران گل خورده را به ریزه اسپور نمیدادند بلکه در این نیمه نیز با خلق موقعی های مناسب موفق شدند دو بار دیگر دروازه ی این تیم را باز کنند. هاچلسون و لارین دو بازیکنی بودند که در نیمه ی دوم از برای بشیکتاشی ها گلزنی کردند تا با پایان گزارش زنده بازی بشیکتاش ریزه اسپور این تیم را به پیروزی ۳-۰ برسانند.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش ریزه اسپور

 

بشیکتاش  ریزه اسپور
۵۱%مالکیت۴۹%
۶شوت در چارچوب ۰
۶شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۴۹۷تعداد پاس۴۶۹
۴۲۹پاس صحیح۳۸۹
۱۲سانتر۱۷
۴کرنر۵
۲۳خطا۱۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی بشیکتاش ریزه اسپور