تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

بشیکتاش
باشاک شهیر

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده فوتبال بشیکتاش باشاک شهیر ، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای سوپر لیگ ترکیه و از ساعت ۱۶:۳۰ تیم های بشیکتاش و باشاک شهیر بازی خواهند داشت. بشیکتاش مقابل باشاک شهیر را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بشیکتاش و باشاک شهیر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بشیکتاش باشاک شهیر را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تیم های بشیکتاش و باشاک شهیر ، در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، تلاش دو تیم برای باز کردن قفل دروازه بی نتیجه ماند پس آن ها با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند تا در نیمه دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم عملکرد دو تیم به وضوح بهتر شده بود . در دقیقه ی ۴۸ تک گل این دیدار توسط یالچین به ثبت رسید اما پس از آن ، روند بدون گل بازی ادامه یافت. در نهایت با پایان پخش زنده بازی بشیکتاش و باشاک شهیر بشیکتاش به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

 

پخش زنده فوتبال بشیکتاش باشاک شهیر

۲۳ مهر ۱۴۰۰

در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی ترکیه ، تیم های بشیکتاش و باشاک شهیر در یک بازی پرگل در مقابل هم صف آرایی کردند.  بشیکتاش در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشید. آن ها با ضربه ی ابوبکر در دقیقه ی ۱۷ و ویدا در دقیقه ی ۲۲ با برتری ۲-۰ به رختکن بازگشتند.

در نیمه ی دوم توروچ بود که در دقیقه ی ۶۰ کمی از این اختلاف امتیاز کم کرد و سپس نوبت گیونیلیو بود که در دقیقه ی ۷۷ کار را به تساوی ۲-۲ بکشاند. با این نتیجه بازی به وقت اضافه کشید شد و در نهایت با نزدیک شدن به پایان تساوی در دقیقه ی ۱۰۲ گل پیروزی بشیکتاش را به ثبت رساند و تیم ها با نتیجه ی ۳-۲ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

 

بشیکتاش باشاک شهیر
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۶کرنر۵
۲۰خطا۱۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

آخرین بروز رسانی : نوامبر 12, 2023