تی وی تو
بشیکتاش
باشاک شهیر

جمعه ۲۳ مهر ۲۰:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بشیکتاش باشاک شهیر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بشیکتاش و باشاک شهیر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بشیکتاش باشاک شهیر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بشیکتاش باشاک شهیر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بشیکتاش باشاک شهیر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر ۵ مرداد ۱۴۰۰

تیم های بشیکتاش و باشاک شهیر ، در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، تلاش دو تیم برای باز کردن قفل دروازه بی نتیجه ماند پس آن ها با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند تا در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند. در ۴۵ دقیقه ی دوم عملکرد دو تیم به وضوح بهتر شده بود . در دقیقه ی ۴۸ تک گل این دیدار توسط یالچین به ثبت رسید اما پس از آن ، روند بدون گل بازی ادامه یافت. در نهایت با پایان پخش زنده بازی بشیکتاش و باشاک شهیر بشیکتاش به برتری ۱-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر – ۲۶ اسفند ۹۹

در مرحله ی نیمه نهایی جام حذفی ترکیه ، تیم های بشیکتاش و باشاک شهیر در یک بازی پرگل در مقابل هم صف آرایی کردند.  بشیکتاش در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشید. آن ها با ضربه ی ابوبکر در دقیقه ی ۱۷ و ویدا در دقیقه ی ۲۲ با برتری ۲-۰ به رختکن بازگشتند. در نیمه ی دوم توروچ بود که در دقیقه ی ۶۰ کمی از این اختلاف امتیاز کم کرد و سپس نوبت گیونیلیو بود که در دقیقه ی ۷۷ کار را به تساوی ۲-۲ بکشاند. با این نتیجه بازی به وقت اضافه کشید شد و در نهایت با نزدیک شدن به پایان تساوی در دقیقه ی ۱۰۲ گل پیروزی بشیکتاش را به ثبت رساند و تیم ها با نتیجه ی ۳-۲ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر

 

بشیکتاش باشاک شهیر
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۴
۶کرنر۵
۲۰خطا۱۴
۲آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده بازی بشیکتاش باشاک شهیر