تی وی تو
بشیکتاش
آنتالیا اسپور

چهارشنبه ۱۵ دی ۲۱:۱۵

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

فوتبال زنده بشیکتاش آنتالیا اسپور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بشیکتاش و آنتالیا اسپور به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بشیکتاش آنتالیا اسپور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور

در هفته پنجم سوپر لیگ ترکیه ، تیم های آنتالیا اسپور و بشیکتاش با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با گل های رایت و ساری همراه بود که در نتیجه آنتایا موفق شد با نتیجه ی ۲-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم حریف بازی را در دست گرفت و موفق شد با ضربهی ییلماز و باتشوایی دروازه ی آنتالیا را باز کرده و اختلاف را جبران کند.

در ادامه ی فوتبال زنده بشیکتاش و آنتالیا اسپور با وجود موقعیت های مناسب زیادی که برای آنتالیایی ها بوجود آمد، اما بازیکنان این تیم در استفاده از آن ها ناتوان بودند اما باز هم بشیکتاش که تیم برتر ان نیمه بودد با ضربه ی غزال کفه ی ترازو را به ثبت خود سنگین کرد و به پیروزی ۳-۲ رسید.

 

پخش زنده بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور

 

آنتالیا اسپوربشیکتاش 
۴۲%مالکیت۵۸%
۵شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۳۴۸تعداد پاس۴۹۲
۲۷۰پاس صحیح۴۰۹
۲۱سانتر۱۸
۷کرنر۵
۱۰خطا۱۴
۱آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی بشیکتاش آنتالیا اسپور