تی وی تو
فوتبال  بشیکتاش آدنا دمیراسپور زنده

فوتبال بشیکتاش آدنا دمیراسپور زنده

بشیکتاش
آدانا دمیراسپور

سه‌شنبه ۳ بهمن ۲۰:۳۰

پخش زنده سوپر لیگ ترکیه

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و آدنا دمیراسپور امروز سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۲ . در چارچوب رقابتهای سوپر لیگ ترکیه و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های بشیکتاش و آدنا دمیراسپور بازی خواهند داشت. بشیکتاش مقابل آدنا دمیراسپور ‌ را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده بشیکتاش و آدانا دمیراسپور به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی بشیکتاش آدانا دمیراسپور را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و آدانا دمیراسپور

۳۰ شهریور ۱۴۰۰

تیم های بشیکتاش و آدانا اسپور در ادامه ی بازی های هفته ی پنجم سوپر لیگ ترکیه در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیار با درخشش بشیکتاشی ها همراه بود. مونترو و دسوزا در دقیقه ی ۲۰ و ۴۳ برای این تیم گلزنی کردند تا بشیکتاش با نتیجه ی ۲-۰ راهی رختکن شود.

در نیمه ی دوم با یک کامبک فوق العاده از آدانا رو به رو شدیم .. پس از این که ییلماز در قیقه ی ۵۳ حساب کار را ۳-۰ کرده بود ، آدانایی ها فشار را بر دروازه ی این تیم چندین برابر کردند و با خلق موقعیت ها ی مناسب موفق شدند چندین بار دروازه ی بشیکتاش را باز کنند. وارگاس در دقیقه ی ۶۰ ، بالوتلی در دقیقه ی ۷۹ و آسومبالونیا در دقیقه ی ۹۷ برای آدانا گلزنی کردند تا گزارش زنده بازی بشیکتاش و آدانا دمیراسپور با تساوی ۳-۳ به پایان برسد.

گفتنی ست بازیکنان بشیکتاش که حسابی شوک شده بودند ، با روی آوردن به خشونت رزیه را در دقیقه ی ۹۸ با کارت قرمز از دست دادند.

 

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و آدانا دمیراسپور

 

بشیکتاش  آدانا اسپور
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۳
۵۹۰تعداد پاس۳۴۴
۵۰۵پاس صحیح۲۷۰
۱۷سانتر۱۹
۵کرنر۶
۱۴خطا۱۳
۱آفساید۰
۴کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال بشیکتاش و آدانا دمیراسپور