بزرگترین برنده مصدومیت وینیسیوس در رئال

آگوست 29, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، روز گذشته بود که باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای مصدومیت وینیسیوس را تایید کرد و اعلام شد که او دچار پارگی عضله شده است. هرچند مدت زمان دقیقی برای دوری او مشخص نشده اما رسانه‌‍‌های اسپانیایی نوشته‌اند که در بهترین حالت او یک ماه دیگر به میدان بر می‌گردد و اگر کادر فنی رئال قصد ریسک نداشته باشد، او یک ماه و نیم دور از میادین خواهد بود. در هر صورت وینی بین ۶ تا هشت بازی رئال را از دست خواهد داد.

به این ترتیب مهاجمان رئال در ۶ هفته پیش رو رودریگو، براهیم دیاز و خوسلو خواهند بود. خوسلو در بازی برابر سلتا وقتی وینی مصدوم شد به زمین رفت و پاس گل نیز داد. او در هر سه بازی اخیر رئال فرصت پیدا کرده به زمین برود. ۱۰ دقیقه برابر بیلبائو، ۹ دقیقه برابر آلمریا و ۷۲ دقیقه مقابل سلتا اما کارلو آنچلوتی با مصدومیت وینی قصد تغییر سیستم دارد و ۳-۳-۴ کلاسیک دوباره در رئال وارد می‌شود.

بزرگترین برنده مصدومیت وینی کسی جز براهیم نخواهد بود که در این سیستم می‌تواند به وینگر چپ که پست دلخواهش است برود. او که در سه بازی نخست فصل رئال فقط برابر آلمریا به میدان رفت و بسیار هم خوب کار کرد، گزینه آخر کارلتو برای خط حمله بود ولی حالا می‌تواند به ترکیب ثابت برسد و بدرخشد.

او در دو سال گذشته از بهترین‌های میلان بود (انتقال قرضی) ولی رئال او را برگرداند. براهیم قرار بود نقش مهمی در رئال داشته باشد ولی در شروع فصل مشخص شد که جایی در ایده‌های مربی ایتالیایی ندارد. باید دید ستاره مراکشی-اسپانیایی از این فرصت استفاده خواهد کرد یا خیر.