تی وی تو
برنلی
اورتون

چهارشنبه ۱۷ فروردین ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی برنلی و اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برنلی اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنلی اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال برنلی و اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برنلی اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برنلی اورتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برنلی اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنلی اورتون

اورتون و برنلی در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲-۱ برنلی خاتمه یافت. نیمه ی نخست این دیدار ، بسیار جذاب و پر حمله سپری شد . وود در دقیقه ی ۱۳ و مک نیل در دقیقه ی ۲۴ با گل های خود برنلی را به برتری ۲-۰ رساندند . این حملات سنگین بر روحیه ی اورتون تاثیر زیادی نگذاشت . آن ها خیلی زود با تمرکز بر بازی و خلق موقعیت های خوب موفق شدند کمی از این اختلاف کم کنند. لوین در دقیقه ی ۳۲ بازیکنی بود که قفل دروازه ی برنلی را شکست تا حساب کار ۲-۱ شود. در نیمه ی دوم اما از بازی هیجان انگیز نیمه ی نخست خبری نبود. بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال برنلی اورتون – تی وی تو

 

اورتون برنلی 
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۳
۵۴۷تعداد پاس۲۹۱
۴۴۴پاس صحیح۱۹۸
۳۲سانتر۱۳
۷کرنر۴
۹خطا۶
۲آفساید۱
۰کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال برنلی اورتون – تی وی تو