تی وی تو
برنتفورد
وستهام

یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده برنتفورد وستهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برنتفورد وستهام را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد وستهام امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال برنتفورد و وستهام

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال برنتفورد وستهام به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد وستهام را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی برنتفورد وستهام را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی برنتفورد وستهام، شما می توانید پخش آنلاین بازی برنتفورد وستهام را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی برنتفورد وستهام، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برنتفورد وستهام را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد و وستهام

تیم های وستهام و برنتفورد در یک بازیط دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید . در نیمه ی دوم ورد بازیکنان تازه نفس ، سرعت بازی را بهبود بخشید و در نهایت در دقیقه ی ۶۶ بن رحمان بود که ضربه ی زیبایش را در دروازه ی برنتفورد جای داد تا حساب کار ۱-۰ شود . پس از این گل بازیکنان برنتفورد چند موقعیت خوب ایجاد کردند که با عملکرد به جای بازیکنان وستهام دفع شد و در پایان پخش زنده بازی برنتفورد وستهام  ، وستهامی ها با همان یک گل به برتری رسیدند.

 

پخش زنده بازی برنتفورد وستهام

 

پخش زنده بازی برنتفورد وستهام

 

پخش آنلاین بازی برنتفورد و وستهام

تیم های وستهام و برنتفورد برای اولین بار و در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، یارمولنکو موفق شد در دقیقه ی ۵ خود را به دروازه ی حریف رسانده و اولین گل این دیدار را به ثبت برساند اما چند دقیقه ی بعد ، این برتری با ضربه ی فورس از آن ها گرفته شد تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم شاهد روند آرام تری بودیم و ورود بازیکنان تازه نفس نیز کمکی به این اوضاع نکرد. تنها در دقیقه ی ۶۱ بود که سوچک با استفاده از موقعی مناسب ، موفق شد تا دروازه ی حریف را باز کنند تا با پایان پخش زنده بازی برنتفورد وستهام ، وستهامی ها به برتری ۲-۱ برسند.

 

پخش زنده بازی برنتفورد وستهام 

 

پخش زنده بازی برنتفورد وستهام