تی وی تو
برنتفورد
نوریچ

شنبه ۱۵ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده فوتبال برنتفورد نوریچ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی برنتفورد و نوریچ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد و نوریچ امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال برنتفورد و نوریچ امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال برنتفورد و نوریچ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد نوریچ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال برنتفورد نوریچ، شما می توانید بازی برنتفورد و نوریچ زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی برنتفورد نوریچ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال برنتفورد و نوریچ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ ۱۳ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و چهارم رقابت های چمپیونشیپ انگلیس ، تیم های نوریچ و برنتفورد با هم دیدار کردند. بوندیا در دقیقه ی ۲۶ نیمه ی نخست موفق شد قفل دروازه ی حریف را باز کرده و تیمش را به برتری ۱-۰ برساند. در نیمه ی دوم برنتفورد سراپا حمله بود اما تمام تلاش های این تیم برای جبران اختلاف امتیاز بی نتیجه ماند پس به ناچار با پایان گزارش زنده فوتبال برنتفورد نوریچ برنتفورد بازی را با نتیجه ی ۱-۰ به حریفش واگذار کرد.

پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ

 

نوریچ برنتفورد 
۴۴%مالکیت۵۶%
۷شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۶
۴۲۸تعداد پاس۵۳۶
۳۲۹پاس صحیح۴۴۵
۹سانتر۱۰
۲کرنر۱
۱۲خطا۱۳
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ

 

پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ ۶ آبان ۹۹

تیم های نوریچ و برنتفورد در هفته ی هشتم رقابت های چمپیونشیپ انگلیس در مقابل هم صف آرایی کردند. تک گل برنتفورد در نیمه ی نخست توسط تانی به ثبت رسید تا این تیم با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردد. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان جریان داشت تا این که با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال برنتفورد نوریچ این مک لین بود که موفق شد ضربه اش را درون دروازه ی حریف جای دهد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسد.

 

پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ

 

برنتفورد نوریچ 
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۴۰۵تعداد پاس۵۲۶
۳۲۱پاس صحیح۴۳۴
۱۰سانتر۱۰
۳کرنر۳
۱۹خطا۱۴
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی برنتفورد نوریچ