تی وی تو
فوتبال  برنتفورد ناتینگهام فارست زنده

فوتبال برنتفورد ناتینگهام فارست زنده

برنتفورد
ناتینگهام فارست

یکشنبه ۹ مهر ۱۶:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال برنتفورد ناتینگهام فارست . امروز یکشنبه ۹ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۶:۳۰ تیم های برنتفورد و ناتینگهام فارست بازی خواهند داشت. برنتفورد مقابل ناتینگهام فارست را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده برنتفورد و ناتینگهام فارست و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد ناتینگهام فارست را از تی وی تو تماشا کنید

پخش زنده بازی برنتفورد ناتینگهام فارست

در جریان بازی های هفته ی پانزدهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های ناتینگهام فارست و برنتفورد با هم دیدار کردند.مورگان گیبس-وایت در دقیقه ی ۲۰ ناتینگهام را پیش انداخت اما این برایان امبومو بود که در دقایق پایانی نیمه ی نخست این برتری را به تساوی ۱-۱ تبدیل کرد.

در نیمه ی دوم روند آرامی در بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که در دقایق پایانی پخش زنده بازی برنتفورد ناتینگهام فارست یوآن ویسا موفق شد دروازه ی حریف را برای بار دوم باز کند. زانکا نیز حرکت نیمه ی قبلی را تلافی کرد و با گل خود در دقیقه ی آخر ، نتیجه را باز هم به تساوی ۲-۲ کشاند.

پخش زنده بازی برنتفورد ناتینگهام فارست

 

ناتینگهام فارستبرنتفورد 
۴۷%مالکیت۵۳%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۵
۴۱۹تعداد پاس۴۷۷
۳۱۷پاس صحیح۳۶۷
۲۵سانتر۱۷
۳کرنر۳
۱۰خطا۱۱
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی برنتفورد ناتینگهام فارست