تی وی تو
برنتفورد
لسترسیتی

یکشنبه ۲ آبان ۱۶:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی برنتفورد و لسترسیتی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد و لسترسیتی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال برنتفورد و لسترسیتی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال برنتفورد و لسترسیتی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد لسترسیتی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی برنتفورد لسترسیتی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی، شما می توانید بازی برنتفورد و لسترسیتی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی برنتفورد لسترسیتی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال برنتفورد و لسترسیتی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی – ۵ بهمن ۹۹

در ادامه ی  بازی های دور چهارم جام حذفی انگلیس تیم های برنتفورد و لسترسیتی با هم دیدار کردند.  نیمه ی نخست این دیدار با تک گل سورنسن در دقیقه ی ۶ و برتری ۱-۰ برنتفورد به پایان رسید . در نیمه ی دوم اوندر دقیقه ی ۴۶ و تیلماس در دقیقه ی ۵۱ هر یک برای لستر گلزنی کردند تا اختلاف را جبران کرده و تیمشان را پیش بیاندازند. این پایان حملات بازیکنان لستر نبود بلکه در دقیقه ی ۷۱ مدیسن بار دیگر دروازه ی برنتفورد را باز کرد تا با پایان گزارش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی دو تیم به نتیجه ی ۳-۱ برسند.

پخش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی

 

برنتفورد لسترسیتی 
۳۸%مالکیت۶۲%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۳
۳۶۴تعداد پاس۵۹۹
۲۱۸پاس صحیح۵۱۳
۱۴سانتر۸
۶کرنر۷
۳ضربه ایستگاهی۲
۱۳خطا۱۲
۰آفساید۱
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی

پخش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی – ۵ بهمن ۹۸

تیم های برنتفورد و لسترسیتی برای اولین بار در جام حذفی انگلیس مقابل هم صف آرایی کردند. ایهیناچو در دقیقهی  ۴ با ضربه ای دیدنی دروازه ی برنتفورد را باز کرد و لستر را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه ی دوم اما از آن شروع هیجانی خبری نبود بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی تیم ها به نتیجه ی ۱-۰ رضایت دادند.

 

پخش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی

 

برنتفورد لسترسیتی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۰۹تعداد پاس۴۶۵
۳۲۸پاس صحیح۳۶۸
۱۹سانتر۱۵
۷کرنر۴
۱۱خطا۱۲
۵آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال برنتفورد لسترسیتی