تی وی تو
برنتفورد
ساوتهمپتون

سه‌شنبه ۲۱ دی ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی زنده برنتفورد و ساوتهمپتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی برنتفورد و ساوتهمپتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد و ساوتهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال برنتفورد و ساوتهمپتون امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال برنتفورد و ساوتهمپتون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد ساوتهمپتون را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای گزارش زنده فوتبال برنتفورد ساوتهمپتون، شما می توانید بازی برنتفورد و ساوتهمپتون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی برنتفورد ساوتهمپتون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال برنتفورد و ساوتهمپتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد و ساوتهمپتون

در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس دو تیم ساوتهمپتون و برنتفورد به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری چهار بر یک تیم ساوتهمپتون به پایان رسید . در نیمه اول این دیدار این تیم ساوتهمپتون که موفق شد در دقیقه ۵ توسط یان بدنارک یه گل اول خود دست پیدا کند . در ادامه ویتالی جانلت هافبک آلمانی برنتفورد موفق شد در دقیقه ۲۳ برای تیمش گلزنی کند و نتیجه مسابقه را به تساوی بکشاند .

چهارده دقیقه بعد از این گل آلوارو فرناندز دروازه بان اسپانیایی تیم برنتفورد به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و این ساوتهمپتون بود که نیمه اول را برتری دو بر یک به پایان رساند . در نیمه دوم نیز باز این ساوتهمپتون بود که حملات خطرناکی را روی دروازه حریف شکل می داد و موفق شد در دقایق ۴۹ توسط بروخا و ۷۰ پخش زنده بازی برنتفورد و ساوتهمپتون توسط آدامز به گلهای سوم و چهارم برسد .

تیم برنتفورد اما توان گلزنی و رسیدن به دروازه حریف خود را نداشت و این تیم ساوتهمپتون بود که دیدار را با پیروزی پشت سر گذاشت و به سه امتیاز این مسابقه دست پیدا کرد .

پخش زنده بازی برنتفورد و ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتونبرنتفورد
۴۹مالکیت۵۱
۱۲شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۴۰۷تعداد پاس۴۲۸
۳۰۴پاس صحیح۳۱۳
۱۹سانتر۱۳
۵کرنر۲
۹خطا۸
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی برنتفورد و ساوتهمپتون

 

پخش زنده فوتبال برنتفورد و ساوتهمپتون

در جریان بازی های اتحادیه ی انگلیس ، تیم های برنتفورد و ساوتهمپتون با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با حضور طوفانی برنتفوردی ها آغاز شد . آن ها دو بار و با ضربه ی نورگارد و داسیلوا دروازه ی ساوتهمپتون را در هم کوبیدند تا تیمشان را با پیروزی ۲-۰ راهی رختکن کنند. در نیمه ی دوم ، مقاومت زیاد بازیکنان این تیم مانع از فشار زیاد همپتون بر دروازه و جبران گل های خورده شد . در نهایت با اتمام پخش زنده بازی برنتفورد و ساوتهمپتون همپتون مجبور شد بازی را با همان نتیجه ی نیمه ی نخست به حریف واگذار کند.

 

پخش زنده فوتبال برنتفورد و ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتون برنتفورد 
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۳
۴۷۸تعداد پاس۲۵۳
۳۶۵پاس صحیح۱۵۳
۲۱سانتر۸
۱۰کرنر۴
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال برنتفورد و ساوتهمپتون

 

پخش زنده بازی برنتفورد ساوتهمپتون

در دور دوم از جام اتحادیه انگلستان تیم ساوتهمپتون میزبان تیم برنتفورد بود که در نهایت با نتیجه دو بر صفر تن به شکست داد . تیم برنتفورد هر دو گل خود را در نیمه اول در دقایق ۴۰ و ۴۶ توسط کریستین نورگارد و جاش داسیلوا به ثمر رساند و نیمه اول را با برتری دو گله به اتمام رساند .

در نیمه دوم ساوتهمپتون میزبان تلاش های بسیاری را برای رسیدن به گل و فرار از شکست خانگی و حذف شدن انجام داد اما با مقاومت و دفاع تیم برنتفورد مواجه شد . در پایان گزارش زنده بازی برنتفورد ساوتهمپتون توماس فرانک و شاگردانش در برنتفورد بودند که با دو گلی که در نیمه اول به ثمر رساندند در این دیدار به پیروزی رسیدند و به مرحله بعد جام اتحادیه راه یافتند . 

پخش زنده بازی برنتفورد ساوتهمپتون

 

ساوتهمپتونبرنتفورد
۶۵مالکیت۳۵
۳شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۳
۴۷۸تعداد پاس۲۵۳
۳۶۵پاس صحیح۱۵۳
۲۱سانتر۸
۱۰کرنر۴
۱۳خطا۱۰
۲آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی برنتفورد ساوتهمپتون