تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

برنتفورد
برنلی

شنبه ۲۹ مهر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال برنتفورد برنلی ، امروز شنبه ۲۹ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۰۰ تیم های برنتفورد و برنلی بازی خواهند داشت. برنتفورد مقابل برنلی را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای بازی برنتفورد و برنلی، شما می توانید بازی برنتفورد و برنلی زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی برنتفورد برنلی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال برنتفورد و برنلی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد برنلی

۲۵ دی ۱۳۹۴

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم چمپیونشیپ انگلیس ، تیم های برنتفورد و برنلی با هم دیدار کردند. بازیکنان برنلی در نیمه ی نخست حسابی خوش درخشیدند. آرفیلد در دقیقه ی ۱۲ و بارتون در دقیقه ی ۳۰ و ۳۹ برای برنلی گلزنی کردند تا این تیم با برتری ۳-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم جادج موق شد کمی از این اختلاف بکاهد اما بازیکنان برنتفورد برای جبران باقی گل ها چندان خوش شانس نبودند. در نهایت با اتمام پخش زنده بازی برنتفورد برنلی دو تیم با نتیجه ی ۳-۱ این دیدار را به پایان ببرند.

 

پخش زنده بازی برنتفورد برنلی

 

برنتفورد برنلی 
۵۷%مالکیت۴۳%
۳شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۲
۵۳۲تعداد پاس۴۱۲
۴۱۸پاس صحیح۲۸۱
۸سانتر۴
۳کرنر۳
۸ضربه ایستگاهی۷
۱آفساید۴

 

پخش زنده بازی برنتفورد برنلی

 

پخش زنده بازی برنتفورد برنلی

۳۱ مرداد ۱۳۹۴

در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم چمپیونشیپ انگلیس ، تیم های برنلی و برنتفورد با هم دیدار کردند. کین با ضربه ی خود در دقیقه ی ۲۶ اولین و تنها گل نیمه ی نخست را به ثبت رساند تا تیمش نیمه ی دو را با این برتری آغاز کد. در طول ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار فرصت های مناسب زیادی پیش آمد اما بازیکنان دو تیم با غفلت خود آن ها را از دست دادند تا شاهد باز شدن دروازه ها نباشیم. در نهایت با اتمام این دیدار با نتیجه  ۱-۰ به پایان رسید.

 

آخرین بروز رسانی : اکتبر 20, 2023