تی وی تو
برنتفورد
برایتون

یکشنبه ۵ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

فوتبال زنده برنتفورد و برایتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی برنتفورد و برایتون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد و برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال برنتفورد و برایتون امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده برنتفورد و برایتون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد برایتون را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی برنتفورد برایتون را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال برنتفورد برایتون، شما می توانید بازی برنتفورد و برایتون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی برنتفورد برایتون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده برنتفورد و برایتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد برایتون

در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم لیگ برتر انگلیس ، تیم های برایتون و برنتفورد با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم نیز شاهد افزایش سرعت بازی و تعداد حملات نبودیم و توپ بیشتر در میانه ی میدان در گردش بود. با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی برنتفورد و برایتون برایتون بازی را در دست گرفت و در دقیقه ی ۹۰ با ضربه ی تروسارد موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا برتری ۱-۰ راهی رختکن شود.

 

پخش زنده بازی برنتفورد برایتون

 

برنتفورد برایتون 
۴۱%مالکیت۵۹%
۱شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۱
۳۳۶تعداد پاس۴۹۶
۲۵۰پاس صحیح۳۹۶
۲۰سانتر۱۱
۱کرنر۵
۹خطا۱۲
۰آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی برنتفورد برایتون