تی وی تو
برنتفورد
استوک سیتی

چهارشنبه ۵ آبان ۲۲:۱۵

پخش زنده چمپیونشیپ انگلیس

گزارش زنده فوتبال برنتفورد استوک سیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی برنتفورد و استوک سیتی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برنتفورد و استوک سیتی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال برنتفورد و استوک سیتی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال برنتفورد و استوک سیتی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی برنتفورد استوک سیتی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال برنتفورد استوک سیتی، شما می توانید بازی برنتفورد و استوک سیتی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی برنتفورد استوک سیتی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال برنتفورد و استوک سیتی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی – ۹ اسفند ۹۹

در هفته سی و سوم لیگ دسته دوم انگلیس موسوم به چمپیونشیپ دو تیم برنتفورد و استوک سیتی به مصاف هم رفتند که با برتری برنتفورد همراه بود . برنتفورد که سامان قدوس ملی پوش ایرانی را در ترکیب خود دارد در همان دقیقه اول از میهمان خود عقب افتاد . جیکوب براون مهاجم بیست و سه ساله استوک سیتی در دقیقه ۱ برای این تیم گلزنی کرد .

در دقیقه ۵۶ ویتالی جانت هافبک آلمانی برنتفورد گل خورده را جبران کرد و حساب کار را به تساوی کشاند . با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال برنتفورد استوک سیتی در دقیقه ۷۹ ایوان تانی گل دوم برنتفورد را وارد دروازه حریف کرد و بازی با همین نتیجه دو بر یک به سود یاران قدوس به پایان رسید . همچنین سامان در دقیقه ۸۶ تعویض شد . 

پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی

 

برنتفورداستوک سیتی
۶۲مالکیت۳۸
۴شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۵۳۹تعداد پاس۳۱۹
۴۱۳پاس صحیح۱۹۸
۱۱سانتر۱۹
۴کرنر۱
۱۵خطا۱۸
۱آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی

پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی – ۳ آبان ۹۹

در هفته هفتم از سری رقابتهای چمپیونشیپ جدال پر گل دو تیم استوک سیتی و برنتفورد با برتری سه بر دو به سود استوک سیتی به پایان رسید . در این دیدار در دقیقه ۹ استیون فلچر گل اول را برای استوک سیتی به ثمر رساند . دقیقه ۳۵ جیمز مک کلاین زننده گل دوم استوک سیتی بود و اختلاف را به دو گل رساند . در نیمه دوم و در دقیقه ۵۹ تریسی کمبل گل سوم استوک را وارد دروازه برنتفورد کرد . مارکوس فورس مهاجم ۲۲ ساله فنلاندی برنتفورد در دقیقه ۷۰ یکی از گلهای خورده را جبران کرد .

همچنین فورس برای بار دوم در دقیقه ۹۱ گلزنی کرد اما نتوانست از شکست تیمش جلوگیری کند و این استوک سیتی بود که در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال برنتفورد استوک سیتی سه امتیاز این مسابقه را کسب کرد . سامان قدوس هافبک ملی پوش ایرانی برنتفورد چهل و شش دقیقه برای تیمش بازی کرد و تعویض شد .

پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی

 

استوک سیتیبرنتفورد
۳۲مالکیت۶۸
۴شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۲۸۸تعداد پاس۶۰۴
۱۹۴پاس صحیح۵۰۵
۱۸سانتر۱۳
۲کرنر۳
۱۱خطا۱۰
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی برنتفورد استوک سیتی