تی وی تو
موناکو
برست

شنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده فوتبال موناکو و برست امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی موناکو و برست را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی موناکو و برست امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال برست و موناکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی موناکو و برست را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی موناکو و برست را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال موناکو و برست را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال موناکو و برست

در جریان بازی های هفته ی دوازدهم لیگ یک فرانسه تیم های موناکو و برست در مقابل هم قرار گرفتند . مونیه در دقیقه ی ۱۸ موفق شد اولین گل این دیدار را به ثبت برساند تا برست با برتری ۱-۰ رای رختکن شود . در نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان جریان یافت و انتظار نمی رفت تا شاهد باز شدن دوباره ی دروازه ها باشیم تا این که ضربه ی زیبای هونورات در دقیقه ی ۷۹ دروازه ی موناکو را برای بار دوم شکافت و و برست در پخش زنده بازی موناکو و برست به برتری ۲-۰ رسید.

 

پخش زنده بازی برست موناکو

 

برست موناکو 
۳۳%مالکیت۶۷%
۳شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳۱۰تعداد پاس۶۴۴
۱۹۹پاس صحیح۵۴۷
۱۶سانتر۲۰
۲کرنر۵
۸خطا۱۷
۰آفساید۳
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی برست موناکو

 

پخش زنده فوتبال موناکو و برست

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و هفتم لیگ یک فرانسه ، تیم های موناکو و برست با هم دیدار کردند.  بن یدر در دقیقه ی  ۳۰ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به تیرک زد تا این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم موناکو پیش کشید و بازیکنان تازه نفس زیادی را وارد میدان کرد. این تلاش ها به نتیجه نشست و در دقیقه ی ۷۹ یووتیچ و در دقیقه ی ۹۰ ولند هر کدام یک بار موفق شدند دروازه ی حریف را باز کنند.  با پایان پخش زنده بازی موناکو و برست این دیدار با برتری ۲-۰ موناکو به پایان رسید.

پخش زنده بازی برست موناکو

 

موناکو 

برست 
۶۳%مالکیت۳۷%
۹شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۸
۶۹۰تعداد پاس۳۹۶
۶۰۶پاس صحیح۳۱۴
۲۳سانتر۸
۴کرنر۲
۱۴خطا۶
۱آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی برست موناکو

 

پخش آنلاین بازی موناکو و برست

تیم های موناکو و برست در هفته ی ششم لیگ یک فرانسه در مقابل هم صف آرایی کردند. در دقیقه  ی ۸ فاوره ضربه ی دیدنی خود را درون دروازه ی حریف جای داد تا برست را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. در ۴۵ دقیقه ی دوم تلاش بازیکنان موناکو برای جبران این گل بی نتیجه ماند و تا پایان پخش زنده بازی موناکو و برست بازی شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم. با اتمام زمان برست به برتری ۱-۰ رسید و پیروز شد.

 

پخش زنده بازی برست موناکو

 

برست موناکو 
۲۸%مالکیت۷۲%
۵شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۱۳
۲مهار دروازه بان۴
۲۵۱تعداد پاس۶۴۳
۱۶۶پاس صحیح۵۵۷
۱۰سانتر۳۳
۱کرنر۸
۱۰خطا۱۷
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی برست موناکو