تی وی تو
برزیل
کلمبیا

جمعه ۲۱ آبان ۰۴:۰۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی برزیل کلمبیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برزیل کلمبیا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برزیل کلمبیا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال برزیل کلمبیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برزیل کلمبیا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی برزیل کلمبیا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برزیل کلمبیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برزیل کلمبیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا ۱۹ مهر ۱۴۰۰

تیم های ملی کلمبیا و برزیل در چارچوب بازی های دور پنجم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

در پایان گزارش زنده بازی برزیل کلمبیا و با کسب این نتیجه تیم ملی برزیل با کسب اولین تساوی ۲۸ امتیازی شد و در صدر جدول رقابت های انتخابی آمریکای جنوبی ماند. تیم ملی کلمبیا هم ۱۵ امتیازی شد و در رتبه پنجم جدول مسابقات قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا

 

کلمبیا برزیل 
۳۷%مالکیت۶۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۴
۳۵۳تعداد پاس۶۲۰
۲۸۲پاس صحیح۵۵۲
۹سانتر۸
۲کرنر۳
۱۹خطا۹
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا

 

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا ۳ تیر ۱۴۰۰

برزیل در سومین بازی از گروه B به مصاف کلمبیا رفت که چهارمین بازی خود را برگزار می کرد و در نهایت بازی باخته را با پیروزی ۲-۱ عوض کردلوئیس دیاس در دقیقه ۱۰ کلمبیا را پیش انداخت و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید. برزیل در دقیقه ۷۸ گل تساوی را توسط فیرمینیو به ثمر رساند که این گل اعتراض شدید کلمبیا را به دنبال داشت و باعث شد بازی برای دقایقی متوقف شد. این دیدار وقت اضافه زیادی داشت و کاسمیرو در دقیقه ۱۰۰ روی پاس نیمار، گل دوم را برای برزیل به ثمر رساند تا این تیم پیروز این دیدار جنجالی شود. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی برزیل کلمبیا برزیل با ۹ امتیاز در صدر جدول رده بندی باقی ماند.

 

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا

 

برزیل کلمبیا 
۶۹%مالکیت۳۱%
۴شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۲
۶۴۵تعداد پاس۲۹۴
۵۶۲پاس صحیح۲۰۶
۲۶سانتر۴
۸کرنر۱
۱۵خطا۱۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا

 

پخش زنده بازی برزیل کلمبیا – ۱۶ شهریور ۹۸

تیم ملی برزیل و کلمبیا در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید شاهد یک بازی پر سرعت و جذاب بودیم. کاسمیرو در دقیقه ی ۱۹ موفق شد پاس نیمار را به گل اول ای دیدار بدل کن اما خیلی زود ، موریل در دقیقه ی ۲۵ و ۳۴ با دبل خود برد نیمه ی نخست را از برزیلی ها گرفت. در نیمه ی دوم ، برزیل سراپا حمله شد و سرانجام نوبت نیمار بود که دروازه ی کلمبیا را باز کرده و زننده ی گل تساوی این دیدار باشد.

 

پخش زنده فوتبال برزیل کلمبیا – تی وی تو

 

برزیل کلمبیا 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۶کرنر۳
۱۱خطا۹
۴آفساید۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال برزیل کلمبیا