تی وی تو
فوتبال  برزیل پرو زنده

فوتبال برزیل پرو زنده

پخش زنده فوتبال برزیل پرو ، امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۵:۳۰ تیم های برزیل و پرو بازی خواهند داشت. برزیل مقابل پرو را آنلاین تماشا کنید. پخش زنده فوتبال برزیل پرو ۱۵ تیر ۱۴۰۰ تیم ملی برزیل موفق شد در خانه خود را به عنوان
برزیل
پرو

چهارشنبه ۲۲ شهریور ۰۵:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال برزیل پرو ، امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۵:۳۰ تیم های برزیل و پرو بازی خواهند داشت. برزیل مقابل پرو را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال برزیل پرو

۱۵ تیر ۱۴۰۰

تیم ملی برزیل موفق شد در خانه خود را به عنوان اولین فینالیست این دوره از رقابت های کوپا آمریکا معرفی کند و حالا منتظر دیدار تیم های آرژانتین و کلمبیاست. نیمار با درخششی که در این تورنمنت داشت، یک پای فینال خواهد بود.در دقیقه ’۳۵ بازی حرکت زیبای نیمار در داخل محوطه جریمه که از میان چند بازیکن پرو توپ را خارج کرد و با یک پاس طلایی به مقابل دروازه، پاکتا را در موقعیت گلزنی قرار داد تا حساب کار ۱-۰ شود.

در دقیقه ’۸۵ بازی وینیسیوس جونیور به جای ریچارلیسون وارد بازی شد و ۴ دقیقه بعد تنها کارت زرد تیمش را دریافت کرد؛ لوکاس پاکتا هم در دقیقه ‘۲+۹۰ به علت مصدومیت جای خود را به داگلاس رویز داد تا کمی موجب نگرانی تیته شود.

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

برزیل پرو 
۵۶%مالکیت۴۴%
۸شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۷
۵۰۱تعداد پاس۳۹۶
۴۲۰پاس صحیح۳۱۵
۷سانتر۹
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۶
۰آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی برزیل پرو

۲۸ خرداد ۱۴۰۰

دو تیم برزیل و پرو از گروه B مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۲۱ به مصاف هم رفتند که در پایان برزیل با نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسید. نیمه اول این دیدار با گل دقیقه ۱۲ ساندرو به نفع طلایی پوشان به پایان رسید اما شاگردان تیته در نیمه دوم ۳ گل دیگر زدند. نیمار در دقیقه ۶۸، اورتون دقیقه ۸۹ و ریچارلیسون در دقیقه ۹۳ دروازه پرو را باز کردند تا برزیل ۶ امتیازی شود.با این نتایج، برزیل با شش امتیاز در صدر جدول گروه A نهاده شد

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

برزیل پرو 
۵۵%مالکیت۴۵%
۹شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۵۳۰تعداد پاس۴۳۶
۴۷۶پاس صحیح۳۶۶
۹سانتر۹
۲کرنر۳
۱۴خطا۲۰
۲آفساید۰
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی برزیل پرو

۲۳ مهر ۹۹

دو تیم ملی فوتبال پرو و برزیل در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برابر هم صف آرایی کردند که سرانجام طلایی پوشان این دیدار را با حساب ۴-۲ به برتری رسیدند.در این بازی ابتدا کاریلو در دقیقه ۶ دروازه برزیل را باز کرد اما نیمار در دقیقه ۲۸ بازی از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشید تا نیمه اول ۱-۱ پایان یابد.

در نیمه دوم بازی و در همان ابتدا بار دیگر میزبان با گل دقیقه ۵۹ تاپیا از یاران نیمار پیش افتاد تا تیم تیته کمی شوکه شود.این پایان کار نبود که ریچارلیسون با گل دقیقه ۶۴ خود موتور گل‌زنی سلسائو را روشن کرد و پس از او نیمار دوبار دیگر در دقایق ۸۳ (پنالتی) و در دقیقه ۹۰+۴ دروازه حریف را باز کردند و حساب کار را ۴-۲ ساختند تا پیروزی شیرین دیگر برای برزیل به ثبت برسد.در این بازی نیمار جونیور هت‌تریک خود را تکمیل کرد تا از رونالدو نازاریو عبور کند. در این دیدار ، کاسادا و زامبرانو با کارت قرمز از بازی اخراج شدند.

حالا او با ۶۴ گل در فهرست برترین گلزنان تاریخ برزیل پشت سر پله (۷۷ گله) ایستاده است.با این برد و با تفاضل گل بهتر نسبت به آرژانتین، برزیل با ۶ امتیاز صدرنشین ماند.

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پرو برزیل 
۳۴%مالکیت۶۶%
۶شوت در چارچوب ۹
۰شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۴
۲۶۲تعداد پاس۵۰۷
۱۹۸پاس صحیح۴۴۷
۱۳سانتر۱۳
۱کرنر۲
۲۲خطا۱۵
۳آفساید۳
۲کارت زرد۰
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پخش فوتبال برزیل مقابل پرو

۲۰ شهریور ۹۸

در حاشیه ی بازی های دوستانه ی ملی ۲۰۱۹ دو تیم برزیل و پرو به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و بدون اتفاق مهمی به پایان رسید و دو تیم با نتیجه ی ۰-۰ به رختکن بازگشتند. در نیمه ی دوم این پرو بود که بیشتر بازی را در دست داشت اما انتظار هواداران برای رسیدن به گل تا دقیقه ی ۸۵ ادامه پیدا کرد. سرانجام با ضربه ی آبرام و ورود توپ به دروازه ی برزیل نتیجه به ۱-۰ تغییر پیدا کرد. در این دقیقه ، جبران اختلاف امتیاز برای برزیل کمی سخت می نمود و تا پایان بازی این تیم موفق نشد دروازه ی پرو را باز کند تا این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسد.

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

برزیلپرو
۵۶%مالکیت۴۴%
۲شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۲
۶کرنر۲
۱۰خطا۱۵
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پخش بازی زنده برزیل پرو

۱۷ تیر ۹۸

در فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۹ تیم برزیل به مصاف پرو رفت. در این دیدار پر گل و تماشایی ، تیم برزیل موفق شد با نتیجه ی ۱-۳ پرو را شکست داده و به قهرمانی برسد. در دقیقه ی ۱۳ جایگیری درست سوارز سبب دریافت پاس ژسوس شد و ضربه ی این بازیکن در گوشه ی دروازه ی حریف جای گرفت. در دقایق آخر نیمه ی نخست این دیدار ، ضربه ی ایستگاهی به نفع پرو اعلام شد که با قرارگیری گررو پشت توپ و ضربه ی این بازیکن ، دروازه ی برزیل باز شد و حساب کار به ۱-۱ رسید. با اعلام ۳ دقیقه وقت اضافه برای نیمه ی اول ، برزیلی ها حملات خود را بیشتر کردند و این بار ژسوس با ضربه ی خود توپ را وارد دروازه ی پرو کرد تا برزیل پیروزمندانه در نیمه ی اول به رختکن بازگردد.

با آغاز نیمه ی دوم برخلاف انتظار شاهد محتاط شدن دو تیم بودیم . انتظار می رفت که تا پایان بازی ، نتیجه ی ۱-۲ تغییری نکند اما ضربه ی ایستگاهی ریچارلیسون در دقیقه ی ۹۰ ، این اختلاف را بیشتر کرد . ۶ دقیقه وقت اضافه ی این نیمه اما به کار پرو ای ها نیامد و بازی با نتیجه ی ۳-۱ پرو را شکست داد.

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

برزیلپرو
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۰
۴۵۴تعداد پاس۳۸۰
۳۸۲پاس صحیح۲۹۳
۱۱سانتر۱۶
۳کرنر۴
۲۵خطا۲۱
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو

۱ تیر ۹۸

 در دیدار رفت رقابت های کوپا آمریکا ، دو تیم برزیل و پرو با یکدیگر دیدار کردند. بازیکنان برزیلی با به نمایش گذاشتن عالی توانایی های خود توانستند ۵ بارز دروازه ی حریف را باز کنند تا پیروز قاطع میدان شوند.  ۳ گل اول این تیم در نیمه ی نخست به ثبت رسید. در دقیقه ی ۱۲ کاسمیرو ، در دقیقه ی ۱۹ فیرمینو و در دقیقه ی ۳۲ سوارز با حملات موفق خود ، دروازه یپرو را در هم کوبیدند تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۳-۰ به پایان رسد.  با آغاز نیمه ی دوم بر شدت حملات برزیل افزوده شد.دو گل دیگر این تیم در نیمه ی دوم ، در دقیقه ی ۵۳ توسط آلوز و در دقیقه ی ۹۰ توسط ویلیان به ثمر رسید. برزیلی ها با این حملات کوبنده اصلا فرصت جبران امتیاز را به پرو ای ها نمی دادند. بازیکنان پرو که در اخر سبک خشنی از بازی را در پیش گرفته بودند در وقت اضافه ۴ + ۹۰ یک ضربه ی ایستگاهی به برزیل دادند که ضربه ی ژسوس وارد دروازه نشد. در نهایت بازی با نتیجه ی ۵-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

 

پروبرزیل
۳۱%مالکیت۶۹%
۲شوت در چارچوب ۹
۳شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۲۷۷تعداد پاس۶۱۰
۲۲۲پاس صحیح۵۵۸
۱سانتر۵
۴کرنر۷
۱۶ضربه ایستگاهی۲۱
۲۱خطا۱۶
۰آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال برزیل پرو – تی وی تو

برچسب‌ها: