تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

برزیل
ونزوئلا

جمعه ۲۱ مهر ۰۴:۰۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا، امروز جمعه ۲۱ مهر و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۲:۳۰ تیم های برزیل و ونزوئلا بازی خواهند داشت. برزیل مقابل ونزوئلا را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا

۱۶ مهر ۱۴۰۰

تیم ملی برزیل و ونزوئلا در هفته یازدهم دیدار های مقدماتی جام جهانی در مقابل هم صف کشیدند.  ونزوئلا در نیمه نخست با تک گل رامیرز به برتری ۱-۰ رسید. در نیمه دوم علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی مارکینیوس موفق شد کار را به تساوی ۱-۱ برساند.

برزیلی ها که روی دور افتاده بودند، در دقیقه ۸۵ پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا با ضربه باربوسا و در دقیقه ۹۵ با ضربه آنتونی دروازه حریف را در هم کوبیدند و در نهایت با نتیجه ۳-۱ پیروزی را برای خود کردند.

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا

ونزوئلا برزیل 
۳۳%مالکیت۶۷%
۴شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۲۶۶تعداد پاس۵۵۵
۲۲۸پاس صحیح۵۰۴
۱۰سانتر۱۸
۳کرنر۷
۱۵خطا۶
۲آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا

پخش زنده بازی برزیل ونزوئلا

۲۴ خرداد ۱۴۰۰

از گروه B رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۲۱، دو تیم برزیل و ونزوئلا در ورزشگاه مانه گارینشا به مصاف هم رفتند که در پایان، سلسائو با نتیجه ۳-۰ به پیروزی رسید.گل های برزیل توسط مارکینیوش، نیمار و گابریل باربوسا به ثمر رسید. گل اول برزیل توسط مارکینیوش از روی یک کرنر و با سانتر نیمار به ثمر رسید و گل دوم را هم خود نیمار از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این پنالتی توسط دنیلو گرفته شده بود. گل سوم هم با فرار عالی نیمار و جا گذاشتن دروازه بان توسط او بود که به ثمر رسید.

نیمار روی صحنه گل سوم، با خالی کردن دروازه یک پاس عرضی به گابریل باربوسا داد و او هم دروازه خالی را با سینه باز کرد تا با پایان پخش زنده بازی برزیل ونزوئلا  ، برزیلی ها پیروزی مقتدرانه ای داشته باشند.

 

پخش زنده بازی برزیل ونزوئلا

 

برزیل ونزوئلا 
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۱
۹شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۵۵۰تعداد پاس۳۳۵
۴۹۰پاس صحیح۲۷۶
۲۵سانتر۱۵
۹کرنر۴
۱۱خطا۱۴
۲آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی برزیل ونزوئلا

 

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا

۲۴ آبان ۱۳۹۹

برزیل در سومین دیدار خود از مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی موفق شد با یک گل از سد ونزوئلا عبور کند تا سومین برد متوالی خود در این رقابت ها را کسب کند و آمادگی خود برای یک حضور دیگر در جام جهانی را اعلام نماید.

برزیل در دیدار مقابل ونزوئلا که همواره از این تیم به عنوان ضعیف ترین تیم منطقه آمریکای جنوبی نام برده می شود، سه امتیاز دیگر به جمع اندوخته هایش اضافه کرد تا با ۹ امتیاز در صدر جدول منطقه آمریکای جنوبی قرار داشته باشد.

 

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا – تی وی تو

 

برزیل ونزوئلا 
۷۳%مالکیت۲۷%
۳شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۶۲۳تعداد پاس۲۲۳
۵۵۴پاس صحیح۱۵۳
۳۱سانتر۶
۷کرنر۲
۱۳خطا۱۲
۳آفساید۰
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا – تی وی تو

پخش آنلاین بازی برزیل ونزوئلا

۲۹ خرداد ۱۳۹۸

تیم ملی برزیل در دومین بازی خود در گروه A رقابتهای کوپا آمه‌ریکا به مصاف ونزوئلا رفت و با اینکه سه بار موفق شد دروازه حریف را باز کند اما هر سه گلش توسط داور مردود اعلام شد و علاوه بر این، فرصت‌های متعدد دیگری هم توسط بازیکنان برزیل از دست رفت تا سلسائو در نهایت به تساوی ۰-۰ رضایت داده و با چهار امتیاز در صدر جدول این گروه قرار بگیرد.

روبرتو فیرمینو در اواخر نیمه اول دروازه ونزوئلا را باز کرد ولی داور اعلام کرد که قبل از به ثمر رسیدن گل روی بازیکن حریف خطا انجام شده و در نتیجه این گل مردود اعلام شد. در نیمه دوم هم گابریل ژسوس، بازیکن تعویضی برزیل در حوالی دقیقه شصت دروازه ونزوئلا را باز کرد اما بعد از بررسی صحنه با استفاده از VAR مشخص شد پیش از به ثمر رسیدن گل در آفساید قرار داشته و گل بار دیگر توسط داور مردود اعلام شد.

در ادامه نوبت به فیلیپ کوتینیو رسید تا دروازه ونزوئلا را باز کند. این بار به نظر می‌رسید برزیل موفق شده گل پیروزی‌بخش را به ثمر برساند اما بار دیگر پای VAR به میان آمد تا سومین گل برزیل در این بازی مردود اعلام شده و سلسائو با تساوی ۰-۰ به کار خود پایان دهد.

برزیل حالا با چهار امتیاز و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به پروی ۴ امتیازی در رتبه اول جدول گروه A ایستاده است. پرو قبل از بازی برزیل موفق شده بود بولیوی را ۳-۱ از پیش رو بردارد.

برزیل روز شنبه در آخرین بازی خود در این گروه به مصاف پرو خواهد رفت. هر دو تیم در آن بازی به یک تساوی نیاز خواهند داشت تا صعودشان را به مرحله یک‌چهارم نهایی قطعی کنند.

بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، ۳۹هزار تماشاچی حاضر در آرنا فونته نووا داور بازی را هو کردند. نکته دیگر این بود که برزیل بار دیگر در خاک خود در ورزشگاهی به میدان رفت که پر از تماشاچی نبود و مثل بازی اول، چیزی در حدود ۱۰هزار صندلی در ورزشگاه خالی مانده بود.

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا – تی وی تو

 

 

برزیل ونزوئلا 
۶۸%مالکیت۳۲%
۱شوت در چارچوب ۱
۱۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۶۷۹تعداد پاس۳۱۵
۶۱۷پاس صحیح۲۳۳
۱۴سانتر۲
۹کرنر۲
۱۸ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۱۸
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال برزیل ونزوئلا – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 12, 2023