تی وی تو
بازی زنده  برزیل مکزیک

بازی زنده برزیل مکزیک

پخش زنده فوتبال برزیل مکزیک امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۰۴:۰۰ تیم‌های برزیل و مکزیک بازی خواهند داشت. برزیل مقابل مکزیک را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده فوتبال برزیل مکزیک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت
برزیل
مکزیک

یکشنبه ۲۰ خرداد ۰۴:۰۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال برزیل مکزیک امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۰۴:۰۰ تیم‌های برزیل و مکزیک بازی خواهند داشت. برزیل مقابل مکزیک را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن زنده فوتبال برزیل مکزیک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت آنلاین بازی برزیل و مکزیک را از تی‌وی‌تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال برزیل مکزیک

۱۱ تیر ۱۳۹۷

تیم ملی برزیل در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ میزبان مکزیک بود و در این دیدار با نتیجه ۲-۰ به پیروزی رسید.

نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم به جدال خود در نیمه دوم ادامه دهند.

با آغاز نیمه دوم پخش زنده فوتبال برزیل مکزیک اما اگرچه لویان به جای مارکز در مکزیک وارد زمین شد تا خط دفاع آزتک‌ها را تقویت کند، اما خیلی سریع عمق دفاع مکزیک باز شد و نیمار موفق شد روی حرکت فوق‌العاده خوب ویلیان گل اول بازی را به ثمر برساند.

پس از اینکه برزیل به گل رسید، مکزیک هرچند تلاش کرد تا نتیجه را جبران کند، اما در انجام این کار ناکام بود و برزیلی‌ها روی یک ضد حمله دیگر، این‌بار با پاس نیمار و ضربه تمام‌کننده فیرمینیو موفق شدند گل دوم را به ثمر برسانند و با پیروزی ۲-۰ در برابر مکزیک راهی مرحله یک چهارم نهایی شوند. 

پخش زنده فوتبال برزیل مکزیک

برزیلمکزیک
۴۸٪مالکیت۵۲٪
۱۰شوت در چارچوب۱
۶شوت خارج چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۸
۳۹۰تعداد پاس۴۰۴
۳۱۰تعداد پاس صحیح۳۶۰
۶سانتر۲
۸کرنر۷
۱۷ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۷
۰آفساید۲
۲کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال برزیل مکزیک