تی وی تو
برزیل
بولیوی

چهارشنبه ۱۰ فروردین ۰۴:۰۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

بازی زنده برزیل بولیوی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برزیل بولیوی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برزیل بولیوی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال برزیل و بولیوی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برزیل بولیوی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برزیل بولیوی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برزیل بولیوی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برزیل بولیوی

برزیل در اولین بازی خود از مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، با نتیجه پر گل ۵-۰ از سد بولیوی گذشت . مارکینیوس در دقیقه ی ۱۶ و فیرمینو در دقیقه ی ۳۰ دروازه ی حریف را باز کردند تا برزیل را با نتیجه ۲-۰ راهی رختکن کنند. پس از گل فیرمینو در دقیقه ی ۴۹ ، دروازه ی بولیوی با گل به خودی کاراسکو باز شد و کوتینیو نیز در دقیقه ی ۷۳ کار بولیوی را تمام کرد. با پایان پخش زنده بازی برزیل بولیوی بولیوی که نتوانسته بود هیچ یک از گل های خورده را جبران کند ، بازی را ۵-۰ به برزیل واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی برزیل بولیوی

 

برزیل بولیوی 
۶۹%مالکیت۳۱%
۹شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۵
۶۵۹تعداد پاس۲۹۸
۵۸۱پاس صحیح۲۰۷
۲۲سانتر۶
۸کرنر۲
۱۳خطا۸
۳آفساید۱
۱کارت زرد۴

پخش زنده بازی برزیل بولیوی

 

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی

تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل رقابت‌های کوپا آمه ریکا را با پیروزی آغاز کرد و در دیدار افتتاحیه با سه گل بولیوی را شکست داد. سلسائو مطابق انتظار بازی را شروع کرد و توپ و میانه میدان را در اختیار داشت. میزبان در نبود نیمار(مهاجم برزیلی به دلیل آسیب دیدگی جام را از دست داد) موقعیت های زیادی خلق نکرد و تنها یک شوت در چارچوب داشت. از طرفی بولیوی اصلا نتوانست دروازه ی برزیل را تهدید کند.۴۵ دقیقه ی نخست با تساوی بدون گل  پایان رسید. و تنها اتفاق مهم این نیمه کارت زرد  فرناندو سائوسدو بود که به علت خطا بر کاسمیرو از داور دریافت کرد.

در شروع نیمه ی دوم پخش زنده بازی برزیل بولیوی ، داور یک پنالتی به نفع برزیل اعلام کرد. در یکی از حمله های برزیل توپ در محوطه ی جریمه به دست مدافع حریف برخورد کرد و پس از این که توپ به کرنر رفت داور بازی را متوقف کرد تا صحنه بازبینی شود. در نهایت پنالتی برای میزبان اعلام شد و فیلیپ کوتینیو نخستین گل جام را در دقیقه ۵۰ به ثمر رساند.او دقایقی بعد توانست با ضربه ی سر ، دومین گل خود و تیمش را به ثبت برساند. پس از این گل، شرایط برای میزبان بهتر شد و این تیم توانست راحت تر به کار خود ادامه دهد.

تلاش های بولیوی برای جبران نتیجه بی فایده بود. اورتون توانست با یک شوت سرکش در دقیقه ۸۴ پخش زنده بازی برزیل بولیوی بازی را ۳ بر صفر به نفع سلسائو کند. در دقایق پایانی اتفاق مهمی رخ نداد و سه امتیاز بازی به میزبان رسید.

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی – تی وی تو

 

برزیلبولیوی
۷۴%مالکیت۲۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۶۲۲تعداد پاس۲۲۲
۵۵۳پاس صحیح۱۴۵
۱۲سانتر۱
۸کرنر۰
۸ضربه ایستگاهی۱۳
۱۴خطا۱۰
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی – تی وی تو

پخش فوتبال برزیل بولیوی زنده

دو تیم برزیل و بولیوی برای مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ با هم دیدار داشتند که این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.  در نیمه ی نخست این رقابت ، با وجود موقعیت های خطرناک برای هر دو تیم ، آن ها نتوانستند از این فرصت ها استفاده کرده و با تساوی هیچ به رختکن بازگشتند. در نیمه ی دوم اما برزیل تیم قدرتمند تری ظاهر شد و فشار بیشتری به دروازه ی حریف آورد اما دیوار دفاعی قدرتمند بولیوی اجازه ی ورود توپ به دروازه را نداد تا در نهایت نیمه ی دوم نیز با وجود تلاش های برزیل ، بدون گل به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی – تی وی تو

 

بولیویبرزیل
۳۸%مالکیت۶۲%
۱شوت در چارچوب ۱۳
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱۱مهار دروازه بان۱
۳۱۴تعداد پاس۵۳۰
۲۴۴پاس صحیح۴۵۹
۷سانتر۴
۳کرنر۶
۸ضربه ایستگاهی۱۶
۲۰خطا۹
۳آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی – تی وی تو

 

پخش بازی برزیل بولیوی زنده

 دور نهم رقابت های مقدماتی صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آمریکای جنوبی، تیم های ملی برزیل و بولیوی در ناتالِ برزیل رو در روی هم قرار گرفتند که برزیل موفق شد با پنج گل، مهمانش را شکست دهد. نیمار در دقیقه یازده  گل نخست را به ثمر رساند.این سیصدمین گل نیمار در کل دوران فوتبالش و چهل و نهمین گل ملی اش بود.دقیقه بیست و ششم، برزیل به گل دوم خود توسط فیلیپه کوتینیو رسید.

حرکت انفرادی جویلانو و پاس آخر او در چند قدمی دروازه به کوتینیو موجب گلزنی هافبک لیورپول و دو بر صفر شدن مسابقه شد. سی و سومین دقیقه پخش زنده فوتبال برزیل و بولیوی بود و گل سوم برای برزیل نیز به ثبت رسید.  پاس عمقی نیمار را فیلیپه لوئیسِ پیش تاخته با شوتی پای چپ تبدیل به گلی دیگر برای میزبان کرد.طلایی پوشان سامبا بازی خود در نیمه اول را با یک گل دیگر تکمیل کردند. نیمار پاس دیگری را این بار در عمق محیای گابریل ژسوس کرد تا این مهاجم جوان حساب کار را ۴-۰ نماید. 

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی برزیل و بولیوی ، کرنر ارسالی از کوتینیو در دقیقه ۷۵ و ضربه ی سر روبرتو فیرمینو درون دروازه بولیوی شد . بازی در نهایت با نتیجه ی ۵-۰ به سود شاگردان تیته خاتمه یافت و برزیل توانست با این پیروزی ۱۸ امتیازی شده و پشت سر اروگوئه ۱۹ امتیازی به کار خود ادامه دهد.

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی – تی وی تو

 

برزیلبولیوی
۵۵%مالکیت۴۵%
۹شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۳
۳کرنر۰
۱۲ضربه ایستگاهی۱۷
۱۶خطا۱۲
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال برزیل بولیوی – تی وی تو