تی وی تو
فوتبال  برزیل اروگوئه زنده

فوتبال برزیل اروگوئه زنده

برزیل
اروگوئه

چهارشنبه ۲۶ مهر ۰۳:۳۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه . امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۳:۰۰ تیم های برزیل و اروگوئه بازی خواهند داشت. برزیل مقابل اروگوئه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

۲۳ مهر ۱۴۰۰

در جریان بازی های هفته یازدهم رقابت های مقدماتی جام جهانی، تیم های برزیل و اروگوئه با هم دیدار کردند. برزیلی ها در نیمه نخست حسابی خوش درخشیدند و با ضربات نیمار در دقیقه ۱۰ و رافینیا در دقیقه ۱۸ برتری ۲-۰ را برای خود کردند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه باز هم این برزیل بود که بازی را در دست داشت. این تیم در دقیقه ۵۸ با ضربه دیگری از رافینیا دروازه حریف را در هم کوبید و به برتری ۳-۰ رسید. اروگوئه که از این حملات خسته بود، یکی از گل ها را با ضربه سوارز جبران کرد اما باربوسا مانع از کاهش اختلاف امتیاز شد و با در هم کوبیدن دروازه اروگوئه، برتری ۴-۱ را به برزیل هدیه داد.

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

برزیل اروگوئه 
۵۵%مالکیت۴۵%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۹
۵۸۵تعداد پاس۴۷۳
۵۱۵پاس صحیح۴۰۱
۸سانتر۱۳
۳کرنر۲
۱۰خطا۱۴
۲آفساید۲
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

پخش زنده بازی برزیل و اروگوئه

۲۸ آبان ۱۳۹۹

 در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، تیم صدرنشین برزیل به مصاف اروگوئه رفت . در نیمه ی نخست این دیدار ،آرتور ملو در دقیقه ۳۴ و ریچارلیسون در دقیقه ۴۵ برای سلسائو گلزنی کردند. تلاش دو تیم در نیمه ی دوم به جایی نرسید و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم . اروگوئه هم که در این دیدار لوئیس سوارز را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشت، از دقیقه ۷۱ در پی اخراج ادینسون کاوانی ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌داد.

با اتمام پخش زنده بازی برزیل اروگوئه شاگردان تیته با این برد شمار امتیازات خود را به عدد ۱۲ رساندند و صدرنشینی خود را استحکام بخشیدند. بازیکنان اسکار تابارس هم ۶ امتیازی باقی ماندند و در حال حاضر در رده پنجم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها هستند.

 

پخش زنده بازی برزیل اروگوئه

 

اروگوئه برزیل 
۴۱%مالکیت۵۹%
۰شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۰
۳۸۵تعداد پاس۵۶۰
۲۹۱پاس صحیح۴۸۱
۱۶سانتر۱۱
۶کرنر۲
۱۶خطا۱۲
۲آفساید۱
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی برزیل اروگوئه

 

پخش زنده فوتبال برزیل و اروگوئه

۲۵ آبان ۱۳۹۷

استادیوم امارات انگلیس برای یک دیدار دوستانه ی بین المللی در سال ۲۰۱۸ میزبان تیم های برزیل و اروگوئه بود. در نیمه ی نخست این دیدار که کمی بیش از حد معمول به خشونت رفت ، بازیکنان دو تیم ضمن دریافت چندین کارت زرد ، موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند و این نیمه را با تساوی ۰-۰ به پایان بردند. در نیمه ی دوم هم دوباره چندین موقعیت خوب برای تیم ها بوجود آمد ولی توپ هر بار راهی کرنر می شد. در دقیقه ی ۷۶ بود که با اشتباه اروگوئه ای ها ، داور یک ضربه ی ایستگاهی به نفع برزیل اعلام کرد. نیمار نیز این ضربه را به اولین و تنها گل تیمش در این رقابت تبدیل کرد تا برزیل با برتری یک گل به پیروزی برسد. 

 

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

برزیل اروگوئه
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۲
۴کرنر۴
۲۷ضربه ایستگاهی۱۹
۱۵خطا۲۳
۴آفساید۴
۲کارت زرد۶

 

پخش زنده بازی برزیل اروگوئه

 

پخش آنلاین بازی برزیل و اروگوئه

۴ فروردین ۱۳۹۶

در هفته ی سیزدهم رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم های برزیل و اروگوئه یا هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست ، بازی تحت کنترل یاران برزیل دقایقی را سپری کرد. پس از حمل توپ چند ده متری نیمار از زمین خودی تا پشت محوطه جریمه اروگوئه، توپ او به سمت راست جایی که کوتینیو بود پاس داده شد، در همان صحنه ارسال کوتینیو به دهانه دروازه را روبرتو فیرمینو با بی دقتی مقابل دروازه خالی از دست داد. اشتباه کشنده مارسلو در نزدیکی دروازه خودی، اروگوئه را صاحب یک ضربه پنالتی کرد.

ادینسون کاوانی به راحتی میزبان را در همان اوایل مسابقه پیش انداخت. پس از این گل، بیشتر از قبل برزیلی ها روی بازی مسلط شدند. حرکت پا به توپ نیمار و پاسش در میانه میدان برای پائولینیو، با شوتی دیدنی از این هافبک تدافعی همراه شد تا این گونه برزیل به گل تساوی دست یابد. در ۴۵ دقیقه دوم از پخش آنلاین فوتبال برزیل و اروگوئه هم شاهد نمایش هجومی شاگردان تیته بودیم. ۷ دقیقه از آغاز این نیمه نگذشته بود که باز هم برزیل به وسیله پائولینیو به گل رسید. با پیش افتادن برزیل، اروگوئه سراپا حمله شد. بازی همانگونه پیش رفت که برزیل می خواست.

در ادامه پخش زنده بازی برزیل و اروگوئه در حالی که اروگوئه ای ها با نفرات متعدد در حمله حضور داشتند، نیمار در یک فرصت ضد حمله تیر خلاص را به پیکره تیم اسکار تابارز زد تا حساب کار ۳-۱ شود. در ادامه برزیل چند فرصت دیگر برای بیشتر کردن اختلاف داشت اما پائولینیو و نیمار کم شانس بودند. بازی در حالی که می رفت با حساب ۳-۱ به سود طلایی پوشان تمام شود، با گل زیبای پائولینیو، ۴-۱ شد تا با هتریک این بازیکن ارزشمند شاغل در لیگ چین، سلسائوی تیته در یک قدمی صعود به جام جهانی قرار گیرد.

 

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

 

اروگوئهبرزیل
۳۱%مالکیت۶۹%
۴شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۳
۲۵۴تعداد پاس۵۷۵
۱۵۰پاس صحیح۴۷۵
۶سانتر۲
۴کرنر۳
۱۱ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۱
۲آفساید۲
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

 

بازی برزیل مقابل اروگوئه زنده

۷ فروردین ۱۳۹۵

در حساس ترین دیدار برگزار شده ی رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ ، تیم های ملی فوتبال برزیل و اروگوئه در استادیوم آره نا پرنامبوکانو در رسیف برزیل به مصاف هم رفتند. هنوز بازی به دقیقه ۱ خود نرسیده بود که روی سانتر ارسالی ویلیان از سمت راست، داگلاس کاستا با جایگیری عالی و قطع توپ به موقع، توپ را وارد دروازه موسلرا کرد تا بدین گونه این سلسائو باشد که به گل اول دیدار دست می یابد.پس از شروع طوفانی برزیل، در ادامه بازی فرم متعادل تری به خود گرفت.دقیقه ۲۵ پاس در عمق دیدنی نیمار را آلوارو پریرا قصد داشت دفع کند که این امر به خوبی انجام نشد و این رناتو آگوستو بود که در نهایت موفق شد برزیل را صاحب دومین گلش کند. ۷

دقیقه بعد سرانجام اروگوئه توانست یکی از گل های خورد را در ادامه بازی زنده برزیل و اروگوئه جبران کند. سانتر آلوارو پریرا از سمت چپ را کارلوس سانچز با ضربه سر و پاسی رو به عقب برای ادینسون کاوانی مهیا کرد تا این مهاجم باشگاه پاریسن ژرمن حساب کار را ۲-۱ کند. در دقیقه ۴۷ پاس در عمقی که برای لوئیس سوارز فرستاده شد را این شماره ۹ گلزن، با اشتباه آلیسون به گل تبدیل کرد. در ۸۲مین دقیقه بازی خطای پشت محوطه داوید لوئیز، اروگوئه را صاحب ضربه ایستگاهی کرد که ضربه لوئیس سوارز به دیواره دفاعی برخورد کرد. بازی در ۱۰ دقیقه پایانی خود جذاب تر دنبال می شد.

پاس در عمق دیگری که برای سوارز ارسال شد فرار این مهاجم اروگوئه ای را به دنبال داشت که ضربه سوارز با واکنش آلیسون مواجه شد.در ادامه بازی و علیرغم داشتن چند موقعیت خوب گلزنی برای دو تیم، این دیدار با حساب ۲ بر ۲ مساوی به اتمام رسید تا در پایان پخش بازی زنده برزیل و اروگوئه ، اروگوئه در جایگاه دوم و برزیل نیز تنها به واسطه تفاضل گل خوبی که دارد به رتبه سوم جدول رقابت ها صعود کند.

پخش زنده فوتبال برزیل و اروگوئه

 

برزیلاروگوئه
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۱
۷کرنر۵
۱۸ضربه ایستگاهی۲۲
۲۰خطا۱۷
۲آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برزیل اروگوئه

برچسب‌ها: