تی وی تو
بازی زنده  برزیل آمریکا

بازی زنده برزیل آمریکا

پخش زنده فوتبال برزیل آمریکا امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۰۲:۳۰ تیم‌های برزیل و آمریکا بازی خواهند داشت. برزیل مقابل آمریکا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده برزیل و آمریکا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می‌توانید به سادگی از گوشی
برزیل
آمریکا

پنجشنبه ۲۴ خرداد ۰۲:۳۰

پخش زنده بازی دوستانه

پخش زنده فوتبال برزیل آمریکا امروز پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های بازی دوستانه و از ساعت ۰۲:۳۰ تیم‌های برزیل و آمریکا بازی خواهند داشت. برزیل مقابل آمریکا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده برزیل و آمریکا و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید، شما می‌توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت پخش آنلاین بازی برزیل و آمریکا تماشا کنید.

در پایان بازی زنده برزیل و آمریکا، برای کسانی‌که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می‌کند که فوتبال را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال برزیل و آمریکا

۱۷ شهریور ۱۳۹۷

تیم ملی آمریکا و برزیل در یک بازی دوستانه با هم دیدار کردند. برزیلی ها در همان دقایق ابتدایی با شوت فیرمینو و نیمار به برتری ۲-۰ رسیدند و آمریکا حسابی عقب کشید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال برزیل آمریکا با توجه به ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه حریف ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان هر دو تیم این فرصت های طلایی از دست رفت تا این که با به صدا درآمدن سوت پایان بازی، با برتری ۲-۰ برزیل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال برزیل آمریکا

آمریکابرزیل
۳۴٪مالکیت۶۶٪
۱شوت در چارچوب۳
۱شوت خارج چارچوب۱
۵مهار دروازه بان۵
۶کرنر۳
۱۴ضربه ایستگاهی۱۲
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۱

پخش زنده فوتبال برزیل آمریکا