برای ستاره پرتغالی: اتلتیکو دست به دامن نیوکسل شد

ژوئن 1, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، فلیکس فصل گذشته را به صورت قرضی در چلسی سپری کرد و عملکرد خوبی هم در این تیم داشت.

اما مائوریسیو پوچتینو پس از قبول هدایت این تیم اعلام کرد که احتیاجی به حضور این بازیکن در ترکیب تیمش ندارد و علیرغم علاقه او به ادامه بازی در این تیم، او را در اختیار اتلتیکو مادرید قرار داد.

این در حالی است که دیه‌گو سیمئونه هم جایی در تیمش برای این مهاجم پرتغالی ندارد و همین باعث شده که مدیران اتلتیکو به صورت جدی به دنبال باشگاه دیگری باشند که حاضر به خرید قرضی او باشد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل مدعی شده که مدیران این باشگاه اسپانیایی مذاکراتی را با مدیران نیوکسل انجام داده و فلیکس را به این تیم پیشنهاد کرده‌اند تا فصل آینده هم همچنان در لیگ برتر بماند.

هرچند این بازیکن دوست داشت به حضورش در چلسی ادامه دهد اما شاید این اتفاق برایش بسیار بهتر باشد چون آبی‌های لندن فصل آینده در لیگ قهرمانان حضور ندارد اما نیوکسل سهمیه حضور در این مسابقات را کسب کرده و او در صورت پیوستن به این باشگاه می‌تواند در بالاترین رقابت اروپایی به میدان برود.

با این حال دستمزد بالای این بازیکن که ۲۰۰ هزار پوند در هفته است ممکن است معضلی جدی برای نیوکسل باشد که حاضر نیست ساختار پرداخت دستمزدش را به این آسانی زیر پا بگذارد.