تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

چلسی
برایتون

چهارشنبه ۵ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده جام اتحادیه انگلیس

پخش زنده فوتبال چلسی و برایتون . امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های چلسی و برایتون بازی خواهند داشت. چلسی مقابل برایتون را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی چلسی و برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن بازی برایتون و چلسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی چلسی و برایتون را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی چلسی و برایتون

۲۸ دی ۱۴۰۰

چلسی در دیداری از هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس در خانه برایتون به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد.

در دقیقه ۱۵ پخش زنده بازی چلسی و برایتون بود که بازیکنان چلسی صاحب اولین موقعیت جدی‌شان شدند و سزار آسپلیکوئتا می‌توانست با یک ضربه تماشایی دروازه برایتون را باز کند اما واکنش عالی روبرت سانچس دروازه برایتون را نجات داد.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه ۲۸ سرانجام چلسی به گل رسید. حکیم زیاش که با پاس انگولو کانته پشت محوطه جریمه برایتون صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه محکم توپ را به گوشه دروازه سانچس فرستاد.

بعد از این گل این بازیکنان میزبان بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به سود چلسی به پایان رسید.

نیمه دوم را هم دو تیم متعادل آغاز کردند اما رفته رفته بازیکنان برایتون حملات بیشتری روی دروازه چلسی داشتند تا اینکه در دقیقه ۶۰ به گل تساوی رسیدند. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه چلسی بود که ارسال بی نقص الکسیس مک‌آلیستر با ضربه سر تماشایی آدام وبستر تبدیل به گل تساوی برایتون شد.

بعد از این گل هم این تیم میزبان بود که همچنان بر بازی مسلط بود و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۷۰ به گل دوم برسند اما این بار ضربه وبستر بعد از برخورد به مدافعان به راحتی در اختیار کپا قرار گرفت.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی چلسی و برایتون هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی چلسی و برایتون

 

برایتون چلسی 
۴۳%مالکیت۵۷%
۲شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۱
۴۳۸تعداد پاس۵۷۹
۳۶۰پاس صحیح۵۰۳
۲۱سانتر۲۴
۵کرنر۷
۸خطا۵
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی چلسی و برایتون

 

پخش زنده فوتبال چلسی و برایتون

۸ دی ۱۴۰۰

در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس چلسی و برایتون  در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۱-۱ پایان یافت . شاگردان توماس توخل با گلزنی روملو لوکاکو در دقیقه ۲۸ از میهمان خود پیش افتادند و تا دقیقه ۹۰ هم از این تیم پیش بودند اما غفلت آبی‌های لندن در وقت‌های تلف شده سبب شد که برایتون در دقیقه نخست وقت‌های تلف شده نیمه دوم به وسیله دنی ولبک گل تساوی را به ثمر برسانند.

به این ترتیببا پایان پخش زنده بازی چلسی و برایتون  آبی‌های لندن پیروزی را با تساوی عوض کردند تا امتیازات بازی میان دو تیم تقسیم شود.

 

پخش زنده بازی چلسی و برایتون 

 

چلسی برایتون
۴۸مالکیت۵۲
۵شوت در چارچوب۶
۳شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۴
۴۳۰تعداد پاس۴۷۳
۳۴۳پاس صحیح۳۷۹
۲۰سانتر۲۳
۱۰کرنر۸
۱۴خطا۷
۱آفساید۰
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی چلسی و برایتون 

 

پخش آنلاین بازی چلسی مقابل برایتون

۳۱ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه هفته سی و دوم لیگ برتر انگلستان، دو تیم چلسی و برایتون در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف هم رفتند. این دیدار قرار بود در ساعت ۲۳:۳۰ برگزار شود، اما به خاطر تجمع هواداران چلسی و اعتراض آن‌ها نسبت به حضور باشگاه‌شان در سوپر لیگ، این دیدار با تاخیر ۱۵ دقیقه‌ای آغاز شد. در این دیدار علیرضا جهانبخش فرصت بازی پیدا نکرد. 

در نیمه اول، برایتون بازی را تهاجمی‌تر آغاز کرد، اما بعد از گذشت ۲۰ دقیقه، شاگردان توخل کنترل بازی را در دست گرفتند، اما نتوانستند موقعیت زهرداری سمت دروازه مهمان خلق کنند و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

در نیمه دوم شاهد بازی متعادلی از سوی هر دو تیم بودیم. چلسی سعی در ایجاد فرصت گلزنی داشت، اما قادر به انجام این کار نبود. حتی ورود ورنر، اودوی و ژیرو هم نتوانست کار خاصی برای توخل انجام دهد. در دقیقه ۸۰، برایتون صاحب یک موقعیت خوبی شد، اما ضربه دنی ولبک به تیرک دروازه اصابت کرد. در دقیقه ۹۰+۲ بن وایت مدافع برایتون با دریافت کارت زرد دوم، از زمین بازی اخراج شد. این دیدار در نهایت با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید و چلسی تنها با یک امتیاز از زمین بازی خارج شد. 

در پایان پخش زنده بازی چلسی و برایتون چلسی با این تساوی، ۵۵ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به وست‌هام یونایتد در رده چهارم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی چلسی و برایتون

 

چلسی برایتون 
۶۴%مالکیت۳۶%
۴شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۷۴۰تعداد پاس۴۱۰
۶۵۵پاس صحیح۳۱۳
۱۱سانتر۹
۰کرنر۳
۸خطا۹
۳آفساید۰
۲کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی چلسی و برایتون

 

پخش بازی چلسی مقابل برایتون

۲۴ شهریور ۱۳۹۹

در آخرین بازی از هفته نخست لیگ برتر انگلیس، چلسی در ورزشگاه فالمر مهمان برایتون بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۱-۳ شکست دهد. چلسی که در این دیدار از دو خرید جدید خود ورنر و هاورتز در ترکیب استفاده کرده بود، نمایش قابل قبولی داشت و در دقیقه ۲۲ روی حرکت زیبای ورنر صاحب پنالتی شد.این پنالتی را در دقیقه ۲۳ بازی زنده چلسی و برایتون جورجینیو تبدیل به گل کرد و نخستین گول آبی‌های لندن را در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ را به نام خود ثبت کرد.در نیمه نخست این دیدار گولی دیگری به ثمر نرسید و چلسی با برتری خفیف راهی رختکن شد.

در نیمه دوم برایتون برای جبران نتیجه پیش کشید و در دقیقه ۵۴ توسار با ضربه سرکش موفق شد دروازه چلسی را باز کند و نتیجه بازی را مساوی سازد.دو دقیقه پس از این گول، ریس جیمز مدافع راست چلسی با ضربه غیر قابل مهار گلزنی کرد و بازی را بار دیگر به سود تیمش ساخت.در دقیقه ۶۶ دیگر مدافع چلسی یعنی کورت زوما موفق به گلزنی شد و خیال هواداران را بابت پیروزی در این دیدار راحت کرد.

در ادامه پخش زنده چلسی و برایتون ، چلسی بازی را مدیریت کرد و توپ دیگر از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا شاگردان لمپارد ضمن کسب پیروزی در این دیدار، موفق به کسب ۲۰۰۰ امتیاز در تاریخ لیگ برتر شوند.با این پیروزی چلسی در رده سوم جدول قرار گرفت و برایتون در رده شانزده جا خوش کرد.

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون – تی وی تو

 

برایتونچلسی 
۵۲%مالکیت۴۸%
۳شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۲
۵۰۷تعداد پاس۴۶۵
۴۱۴پاس صحیح۳۸۷
۱۴سانتر۱۳
۴کرنر۳
۸خطا۱۳
۰آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون – تی وی تو

پخش زنده فوتبال چلسی و برایتون از اینترنت

۸ شهریور ۱۳۹۹

تیم های چلسی و برایتون در یک بازی دوستانه ی بین المللی در استادیوم آمکس برایتون به دیدار هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تک گل ورنر در دقیقه ی ۴ و برتری ۱-۰ چلسی به پایان رسید . در دقیقه ی ۴۸ نیمه ی دوم ، موپای در یک ضربه ی ایستگاهی پشت توپ قرار گرفت انا فرصت گلزنی برای تیمش را از دست داد. پس از این اتفاق ، بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود که سرانجام گروس در دقیقهی ۱ وقت اضافه با قرار گرفتن پشت توپ ، ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تساوی این دیدار بدل کرد تا در دقایق آخر ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون – تی وی تو

پخش آنلاین بازی چلسی و برایتون از اینترنت

در ادامه هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه خانگی خود میزبان چلسی بود و توانست با نتیجه ۱ – ۱ این تیم را متوقف کند.در دقیقه ۹ ویلیان از سمت راست کرنر را ارسال کرد. ضربه سر زوما به آبراهام رسید. شوت او با دفع ناقص آرون موی همراه بود که سزار آزپیلیکوئتا از این موقعیت نهایت استفاده را برد تا حساب کار ۰-۱ به سود چلسی شود.

علیرضا جهانبخش لژیونر ایرانی کشورمان که در دیدار قبلی برایتون موفق به گلزنی شده بود، در این دیدار از دقیقه ۶۹ به جای آرون موی وارد بازی شد و در دقیقه ۸۴ پخش زنده فوتبال چلسی و برایتون توانست با یک ضربه برگردان تماشایی دروازه کپا را باز کند و مانع از شکست تیمش شود.برایتون با این تساوی ۲۱ امتیازی شد و به رده سیزدهم جدول صعود کرد.چلسی نیز ۳۶ امتیازی شد و در رده چهارم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون – تی وی تو

 

برایتونچلسی 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۴
۴۸۱تعداد پاس۵۳۷
۳۷۷پاس صحیح۴۳۶
۱۹سانتر۱۵
۵کرنر۳
۸خطا۱۵
۰آفساید۳
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال چلسی برایتون – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 26, 2023