تی وی تو
فوتبال  برایتون ولورهمپتون زنده

فوتبال برایتون ولورهمپتون زنده

برایتون
ولورهمپتون

دوشنبه ۲ بهمن ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی برایتون و ولورهمپتون امروز یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های برایتون و ولورهمپتون بازی خواهند داشت. برایتون مقابل ولورهمپتون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی برایتون ولورهمپتون

۱۳ دی ۱۳۹۹

در هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، برایتون میزبان ولورهمپتون بود و این بازی جذاب و دیدنی با تساوی ۳-۳ به پایان رسید.در این دیدار کانلی در دقیقه ۱۳ برای برایتون گل زد و این تیم را پیش انداخت اما در ادامه ولورهمپتون موفق شد توسط سایس در دقیقه ۱۹، بورن در دقیقه ۳۴ (گل‌به‌خودی) و نِوس در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی گلزنی کند. در نیمه دوم برایتونی‌ها متحول شدند و توانستند بازی ۳ بر یک باخته را با تساوی ۳ بر ۳ عوض کنند. موپی در دقیقه ۴۶ از روی نقطه پنالتی و دانک ۷۰ دیگر گلزنان برایتون بودند.

 

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

 

برایتون ولورهمپتون 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۱
۵۴۸تعداد پاس۴۶۱
۴۷۴پاس صحیح۳۸۳
۱۹سانتر۱۴
۵کرنر۷
۱۳خطا۸
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال برایتون ولورهمپتون

۱۷ اسفند ۱۳۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و  نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه خانگی ولورهمپتون به میدان رفت و این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.در این بازی علیرضا جهانبخش از ابتدا در ترکیب تیمش حضور نداشت و در دقیقه ۸۲ وارد میدان شد.نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. 

روند کند بازی در نیمه ی دوم هم ادامه داشت و بازیکنان دو تیم با از دست دادن تمام فرصت های طلایی نتوانستند قفل دروازه ی حریف را باز کنند در نهایت ، این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.برایتونی‌ها با این تساوی ۳۴ امتیازی شدند و در رده هفدهم قرار دارند و در منطقه خطر و در معرض سقوط قرار دارند.ولورهمپتون هم با ۴۸ امتیاز در رده هشتم است.

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون برایتون 
۴۳%مالکیت۵۷%
۱شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۱
۴۵۷تعداد پاس۵۹۵
۳۴۰پاس صحیح۴۹۲
۱۳سانتر۱۸
۲کرنر۰
۴خطا۷
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

پخش آنلاین بازی برایتون ولورهمپتون

۱۷ آذر ۹۸

در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه خانگی خود میزبان ولورهمپتون بود و به تساوی خانگی دو بر دو مقابل این تیم رسید. نیمه ی نخست این دیدار برخلاف نیمه ی دوم ، طوفانی آغاز شد. هر دو تیم عملکردی عالی در این نیمه داشتند و به برتری ۲-۲ دست یافتند. ژوتا که حسابی در این نیمه برای همپتون درخشید موفق شد در نیمه ی نخست برا یتیمش دبل کند و دو بار دروازه ی برایتون را در دقیقه ی ۲۸ و ۴۴ باز کردند.

از آن سو ، ستارگان برایتون نیز دست روی دست نگذاشتند و در دقیقه ی ۳۴ با ضربه ی موپای و درست دو دقیقه ی بعد با ضربه ی پروپر دروازه ی همپتون را باز کردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما شاهد بازی ای آرام و دفاعی از هر دو تیم بودیم تا در نهایت با سوت پایان ، این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

 

برایتون  ولورهمپتون
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۲
۵۶۹تعداد پاس۳۵۳
۴۶۳پاس صحیح۲۵۵
۱۲سانتر۸
۳کرنر۴
۱۰خطا۷
۱آفساید۳
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

پخش زنده بازی برایتون مقابل ولورهمپتون

۳۱ فروردین ۹۸

تیم های برایتون و ولورهمپتون در ادامه ی بازی های هفته ی سی و پنجم لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند. در این دیدار که در نهایت با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید دو تیم عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند. در واقع در تمام طول بازی ، شاهد یک بازی تدافعی و ضعیف بودیم. بازیکنان دو تیم با غفلت خود تمام موقعیت های طلایی را از دست دادند تا این بازی با نتیجه ی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتون برایتون 
۶۸%مالکیت۳۲%
۵شوت در چارچوب ۰
۱۳شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۵
۶۱۵تعداد پاس۲۹۵
۵۴۶پاس صحیح۲۱۴
۱۲سانتر۲
۱۴کرنر۱
۸ضربه ایستگاهی۰
۰خطا۸
۰آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون وولورهمپتون – تی وی تو

برچسب‌ها: