تی وی تو
لیورپول
برایتون

شنبه ۸ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

گزارش زنده بازی برایتون لیورپول امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برایتون لیورپول را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برایتون لیورپول امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال برایتون – لیورپول به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برایتون لیورپول را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی برایتون لیورپول را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون لیورپول را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون لیورپول را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برایتون لیورپول – ۱۵ بهمن ۹۹

لیورپول در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر انگلیس در دیداری خانگی برابر برایتون با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.در این بازی تک گل برایتون را که برای پیروزی آن‌ها و گرفتن سه امتیاز بازی کافی بود، استیون آلزات، در دقیقه ۵۶ روی پاس تروسارد به ثمر رساند تا برایتون یک پیروزی خوب داشته باشد.

در پایان گزارش زنده بازی برایتون لیورپول باید گفت که لیورپول که فصل گذشته قهرمان رقابت‌های لیگ برتر انگلیس شده بود، به نظر می‌رسد که این فصل از تکرار عنوان قهرمانی بسیار دور شده است. این تیم که در غیاب جمعی از ستارگانش حریف برایتون نشد و سه امتیاز ارزشمند خانگی را از دست داد. بدین ترتیب برایتون که در ۹ مصاف قبلی خود با لیورپول ۸ بار شکست خورده بود و فقط یکبار به تساوی رسیده بود، برد مهمی را کسب کرد که برای بقای آن ها در لیگ برتر حیاتی خواهد بود.

 

پخش زنده بازی برایتون لیورپول

 

لیورپول برایتون
۶۳%مالکیت۳۷%
۱شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۱
۶۹۷تعداد پاس۴۰۴
۵۹۹پاس صحیح۳۰۲
۲۷سانتر۱۲
۵کرنر۳
۱۲خطا۶
۰آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی برایتون لیورپول

 

پخش زنده بازی برایتون لیورپول – ۸ آذر ۹۹

هفته دهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه آمکس با دیدار برایتون و لیورپول شروع شد که در نهایت این دیدار با تساوی یک-یک تمام شد.در نیمه اول این بازی پرافت‌وخیز هر دو تیم تا آستانه گلزنی پیش رفتند، اما در نهایت کارشان بدون گل تمام شد. موپی دقیقه ۲۰ پنالتی برایتون را هدر داد و دقیقه ۳۴ هم صلاح گل زد که آفساید میلیمتری‌اش را VAR اعلام کرد. دقیقه ۶۰ قفل دروازه‌ها شکسته شد و ژوتا باز هم منجی کلوپ بود. دقیقه ۸۳ مانه هم گلی با ضربه سر زد که VAR آن را هم آفساید تشخیص داد. دقیقه آخر بازی VAR یک پنالتی به برایتون داد که این مرتبه گروس دقیقه ۳+۹۰ آن را به قعر دروازه فرستاد تا بازی برنده نداشته باشد. علیرضا جهانبخش از دقیقه ۷۱ به جای آدام لالانا وارد میدان شد و موقعیت‌های خوبی هم داشت که موفق به گلزنی نشد.با این تساوی، لیورپول ۲۱ امتیازی شد و به صدر جدول رفت، اما شاید فردا این جایگاه را باز هم از دست دهد. برایتون هم با ۱۰ امتیاز در رده شانزدهم جای گرفت.

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

 

برایتون لیورپول 
۳۹%مالکیت۶۱%
۳شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۳۴۰تعداد پاس۵۲۴
۲۶۴پاس صحیح۴۲۵
۱۳سانتر۱۲
۴کرنر۳
۹خطا۱۳
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی برایتون لیورپول – ۱۸ تیر ۹۹

در خلال بازی های هفته ی سی و چهارم لیگ برتر انگلیس ، تیم های لیورپول و برایتون با هم دیدار کردند. لیورپول بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از اینکه در دقیقه ۴ یک موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه ۶، این محمد صلاح بود که گل اول بازی را به ثمر رساند. روی پرس سنگین لیورپولی ها از جلوی زمین بود که مدافع برایتون دچار اشتباه شد و پاس نبی کیتا را صلاح با یک ضربه دقیق، تبدیل به گل کرد.تنها دو دقیقه بعد، لیورپولی ها به گل دوم رسیدند. این بار هم بازیکنان لیورپول با تحت فشار گذاشتن بازیکنان حریف و گرفتن مالکیت توپ در میانه زمین، یک حمله سریع را شروع کردند و در نهایت پاس صلاح را هندرسون با یک شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه، تبدیل به گل دوم بازی کرد. بازی با برتری تیم میهمان ادامه پیدا کرد اما با سپری شدن نیمی از نیمه اول، بازیکنان برایتون رفته رفته بر بازی مسلط شدند و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه لیورپول پیش رفتند اما هیچ یک از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد.در حالی که به نظر می رسید نیمه اول با همان دو گل به پایان خواهد رسید، سرانجام در آخرین دقیقه وقت های قانونی نیمه اول، برایتون یکی از گل های خورده را جبران کرد. نفوذ لامپتی از سمت راست و ارسال او به محوطه جریمه لیورپول، با ضربه محکم تروسارد همراه شد و نیمه اول با نتیجه ۲-۱ به پایان رسید.نیمه دوم را برایتون بهتر آغاز کرد آن ها بعد از اینکه دو موقعیت خوب دیگر را از دست دادند، سرانجام در دقیقه ۷۶ به گل سوم رسیدند.روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه برایتون بود که صلاح ارسال رابرتسون را روی تیر اول قطع کرد و با یک ضربه سر دقیق، گل دوم خودش در این دیدار را به ثمر رساند.در دقایق پایانی باز هم این بازیکنان لیورپول بودند که موقعیت های بهتر و بیشتری برای رسیدن به گل های بعدی داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

 

برایتون لیورپول
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۸
۷شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۱
۳۷۴تعداد پاس۴۷۵
۲۹۴پاس صحیح۳۹۳
۲۱سانتر۳۲
۶کرنر۱۰
۷خطا۱۵
۵آفساید۰
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی برایتون لیورپول – ۹ آذر ۹۸

در ادامه هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، لیورپول در ورزشگاه آنفیلد میزبان برایتون بود و نهایتاً ۳-۰ به برتری دست یافت.لیورپول مطابق انتظار از ابتدا تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۱۸ حملات آنها به ثمر نشست. ارسال عالی الکساندر آرنولد با ضربه سر ویرجیل فن‌دایک تبدیل به گل اول میزبان شد. ۶ دقیقه بعد باز هم ارسال کرنر الکساندر آرنولد به فن‌دایک رسید و او باز هم با ضربه سر دروازه برایتون را باز کرد تا اختلاف بیشتر شود.در دقیقه ۳۶، ضربه راه دور دیوی پروپر با مشت آلیسون راهی کرنر شد. در دقایق پایانی نیمه اول پاس صلاح به اکسلید چمبرلین رسید اما ضربه او در اختیار متیو رایان قرار گرفت تا نیمه اول ۲-۰ به سود شاگردان کلوپ به پایان رسید.در نیمه دوم بازی برای لیورپول چندان آسان نبود و در دقیقه ۶۲، ارسال مونتویا با ضربه سر کانلی همراه شد اما آلیسون مانع از گل شدن این توپ شد. در ادامه تلاش‌های دو تیم ادامه داشت در دقیقه ۷۶، آلیسون بکر روی موقعیت تک به تک روی کانلی خطا کرد و از بازی اخراج شد. روی همین ضربه آزاد ضربه لوئیز دانک در گوشه دروازه آدریان قرار گرفت. در ادامه اتفاقی رخ نداد بازی با برتری ۲-۱ لک‌لک‌ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

 

لیورپول برایتون
۴۵%مالکیت۵۵%
۷شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۵
۴۷۵تعداد پاس۵۷۷
۳۸۲پاس صحیح۴۸۵
۱۱سانتر۲۰
۴کرنر۵
۳خطا۱۰
۱آفساید۶
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی برایتون لیورپول – ۲۲ دی ۹۷

تیم‌های برایتون و لیورپول در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند.نیمه اول بازی از سوی هر دو تیم آرام دنبال شد و اتفاق خاصی به همراه نداشت. تلاش‌های هر دو تیم برای گلزنی بی‌فایده بود و نیمه نخست با تساوی بدون گل پایان یافت.نیمه دوم با حملات لیورپول آغاز شد و شاگردان کلوپ فشار را روی دروازه تیم میزبان زیاد کردند تا این که در دقیقه ۵۰ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که محمد صلاح موفق شد دروازه برایتون را باز کند و لیورپول را پیش بیاندازد. برایتون پس از این گل تلاش زیادی برای جبران تک گل صلاح انجام داد اما موفق نشد تا این دیدار با همان تک گل سه امتیازی صلاح به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو

 

برایتونلیورپول 
۲۹%مالکیت۷۱%
۰شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۳۰۰تعداد پاس۷۵۳
۲۰۷پاس صحیح۶۴۱
۳سانتر۶
۲کرنر۷
۴ضربه ایستگاهی۱۲
۱۵خطا۵
۵آفساید۰

 

پخش زنده فوتبال برایتون لیورپول ‌ – تی وی تو