تی وی تو

پخش زنده فوتبال برایتون لیدز یونایتد ‌

برایتون لیدز یونایتد

شنبه ۲۷ دی ۱۸:۳۰

لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی برایتون لیدز یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برایتون لیدز یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برایتون لیدز یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال برایتون – لیدز یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برایتون لیدز یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی برایتون لیدز یونایتد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون لیدز یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون لیدز یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برایتون لیدز یونایتد- ۲۸ اسفند ۹۵

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هشتم چمپیونشیپ انگلیس ، تیم های لیدز یونایتد و برایتون با هم دیدار کردند. در این بازی لیدز یونایتد بازی بسیار خوبی ارائه داد و توانست برایتون را با برتری ۲-۰ از پیش رو بردارد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم بود که لیدز یونایتد حملات را افزایش داد و در دقیقه ی ۶۳ و ۸۵ با ضربه ی کریس وود به دو گل رسید . جبران این اختلاف امتیاز برای برایتونی های خسته ممکن نبود و در نهایت این لیدز یونایتد بود که پیروز این میدان شد.

 

لیدز یونایتد برایتون 
۵۰% مالکیت ۵۰%
۳ شوت در چارچوب  ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۴
۴ مهار دروازه بان ۱
۳۸۰ تعداد پاس ۳۷۷
۲۹۶ پاس صحیح ۲۷۳
۶ سانتر ۳
۳ کرنر ۸
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۰ خطا ۱۱
۱ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی برایتون لیدز یونایتد- ۱۹ آذر ۹۵

استادیوم فالمر انگلیس در هفته ی بیستم چمپیونشیپ انگلیس ، تیم های لیدز یونایتد و برایتون با هم دیدار کردند. لیدز یونایتد نیمه ی نخست را با بدشانسی آغاز کرد ، زیرا که فیلیپس در دقیقه ی ۲۳ با خطا و گرفتن کارت قرمز از زمین اخراج شد و یک ضربه ی ایستگاهی به برایتون داد که ماری این ضربه ی را به گل اول تیمش تبدیل کرد. در نیمه ی دوم ، لیدز یونایتد بازی را به خشونت کشید و دوباره اشتباه نیمه ی اول را تکرار کرد. در دقیقه ی ۸۱ بود که داور یک ضربه ی ایستگاهی دیگر به نفع برایتون اعلام کرد و این بار نوبت تامر حامد بود که در دقیقه ی ۸۲ این ضربه را وارد دروازه ی لیدز یونایتد کند. با اتمام زمان بازی ، برایتون با برتری ۲-۰ لیدز یونایتد را شکست داد و پیروز شد.

 

برایتون  لیدز یونایتد
۶۰% مالکیت ۴۰%
۷ شوت در چارچوب  ۰
۴ شوت خارج از چارچوب ۱
۰ مهار دروازه بان ۴
۴۵۴ تعداد پاس ۳۱۱
۳۷۶ پاس صحیح ۱۹۸
۱۰ سانتر ۲
۷ کرنر ۱
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۳
۱۳ خطا ۱۲
۲ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

 

پخش زنده بازی برایتون لیدز یونایتد- ۱۰ اسفند ۹۴

برایتون و لیدز یونایتد در هفته ی سی و چهارم چمپیونشیپ انگلیس به دیدار هم رفتند. برایتون نیمه ی نخست را طوفانی آغاز کرد. در دقیقه ی ۱۸ تامر حامد ضربه ی ایستگاهی تیمش را گل کرد و خیلی زود برایتون با اشتباه محض کوپر در دقیقه ی ۲۲ و باز کردن دروازه ی خودی ، به برتری ۲-۰ رسید. گل سوم برایتون نیز خیلی زود از راه رسید و در دقیقه ی ۳۸ دوباره تامر حامد موفق شد دروازه ی لیدز یونایتد را برای بار سوم باز کند. لیدز یونایتدی ها که حسابی شوک شده بودند ، دروازه ی خود را برای بار چهارم باز شده دیدند. در  دقیقه ی ۳۸ دانک با جایگیری مناسب خود ، پاس استیونز را دریافت کرد و آن را برای بار چهارم وارد دروازه ی حریف کرد تا برایتون این نیمه را با برتری ۴-۰ به پایان برساند. روند تند بازی در ۴۵ دقیقه ی دوم به شد آرام شد. لیدز یونایتد که ناامید از کسب امتیاز بود و برایتون بسیار خسته بود. در نهایت این برایتون بود که با نتیجه ی ۴-۰ پیروز میدان شد.

 

برایتون  لیدز یونایتد
۴۸% مالکیت ۵۲%
۶ شوت در چارچوب  ۱
۳ شوت خارج از چارچوب ۶
۱ مهار دروازه بان ۳
۴۱۶ تعداد پاس ۴۳۸
۳۴۰ پاس صحیح ۳۵۶
۲ سانتر ۴
۵ کرنر ۸
۱۴ ضربه ایستگاهی ۹
۱ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۴

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن