تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال برایتون شفیلد یونایتد ‌

برایتون
شفیلد یونایتد

شنبه ۴ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی برایتون شفیلد یونایتد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برایتون شفیلد یونایتد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برایتون شفیلد یونایتد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال برایتون – شفیلد یونایتد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برایتون شفیلد یونایتد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی برایتون شفیلد یونایتد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون شفیلد یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون شفیلد یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برایتون شفیلد یونایتد – ۳۰ آذر ۹۹

در ادامه ی دیدار های هفته ی چهاردهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های برایتون و شفیلد یونایتد با هم دیدار کردند. برایتون در حالی که مقابل رقیب ته‌جدولی قرار گرفته بود و از اواخر نیمه نخست یک یار هم بیشتر داشت، در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نرسید. در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه آمکس میزبان تیم شفیلد یونایتد رده آخری بود و در نهایت تن به تساوی یک-یک داد. در این دیدار شفیلد یونایتد از دقیقه ۴۱ با اخراج لیندستروم ۱۰ نفره شد و با این وجود در دقیقه ۶۳ توسط بوگل به گل رسید.

اما برایتون که از نیمه دوم علیرضا جهانبخش را در ترکیب داشت سرانجام دقیقه ۸۷ با گل ولبک از شکست گریخت. در آخرین ثانیه‌ها جهانبخش ضربه سرش را از درون شش قدم به تیر دروازه کوبید و در گلزنی ناکام بود.برایتون با این تساوی ۱۲ امتیازی و در رده شانزدهم قرار گرفت. شفیلد یونایتد هم با تنها ۲ امتیاز تیم آخر جدول است.

 

 

برایتون  شفیلد یونایتد 
۷۳% مالکیت ۲۷%
۵ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۳
۵۴۵ تعداد پاس ۲۰۳
۴۶۳ پاس صحیح ۱۳۰
۳۷ سانتر ۹
۱۴ کرنر ۲
۹ خطا ۱۱
۱ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۵
۰ کارت قرمز ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت