تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

برایتون
شفیلد یونایتد

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال برایتون شفیلد یونایتد ، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های برایتون و شفیلد یونایتد ‌ بازی خواهند داشت. برایتون مقابل شفیلد یونایتد را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون شفیلد یونایتد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون شفیلد یونایتد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برایتون شفیلد یونایتد

۳۰ آذر ۱۳۹۹

در ادامه ی دیدار های هفته ی چهاردهم لیگ برتر انگلیس ، تیم های برایتون و شفیلد یونایتد با هم دیدار کردند. برایتون در حالی که مقابل رقیب ته‌جدولی قرار گرفته بود و از اواخر نیمه نخست یک یار هم بیشتر داشت، در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی نرسید. در ادامه هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، برایتون در ورزشگاه آمکس میزبان تیم شفیلد یونایتد رده آخری بود و در نهایت تن به تساوی یک-یک داد. در این دیدار شفیلد یونایتد از دقیقه ۴۱ با اخراج لیندستروم ۱۰ نفره شد و با این وجود در دقیقه ۶۳ توسط بوگل به گل رسید.

اما برایتون که از نیمه دوم علیرضا جهانبخش را در ترکیب داشت سرانجام دقیقه ۸۷ با گل ولبک از شکست گریخت. در آخرین ثانیه‌ها جهانبخش ضربه سرش را از درون شش قدم به تیر دروازه کوبید و در گلزنی ناکام بود.برایتون با این تساوی ۱۲ امتیازی و در رده شانزدهم قرار گرفت. شفیلد یونایتد هم با تنها ۲ امتیاز تیم آخر جدول است.

 

پخش زنده فوتبال برایتون شفیلد یونایتد – تی وی تو

 

برایتون شفیلد یونایتد 
۷۳%مالکیت۲۷%
۵شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۵۴۵تعداد پاس۲۰۳
۴۶۳پاس صحیح۱۳۰
۳۷سانتر۹
۱۴کرنر۲
۹خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون شفیلد یونایتد – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 12, 2023