تی وی تو
فوتبال  برایتون برنلی زنده

فوتبال برایتون برنلی زنده

پخش زنده بازی برایتون برنلی ‌امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های برایتون و برنلی ‌بازی خواهند داشت. برایتون مقابل برنلی ‌را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون برنلی را در همین صفحه
برایتون
برنلی

شنبه ۱۸ آذر ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی برایتون برنلی ‌امروز شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های برایتون و برنلی ‌بازی خواهند داشت. برایتون مقابل برنلی ‌را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون برنلی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون برنلی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برایتون برنلی

۱۶ آبان ۱۳۹۹

برایتون و برنلی در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. علیرضا جهانبخش در این بازی نیمکت نشین بود و از دقیقه ۸۳ وارد میدان شد. این بازی در ابتدا روند بسیار کندی داشت اما در ۴۵ دقیقه ی دوم با ورود بازیکنان جدید روند سریع تری را در بازی شاهد بودیم. علی رغم وجود چندین موقعیت خطرناک و لرزیدن ستون دروازه های دو تیم ، قفل این دروازه ها بسته  ماند تا با اتمام زمان ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

برایتونبرنلی
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۵۳۰تعداد پاس۳۷۶
۴۳۷پاس صحیح۲۸۵
۳۵سانتر۱۶
۵کرنر۳
۱۱خطا۵
۱آفساید۱
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی

۵ مرداد ۱۳۹۹

در خلال بازی های هفته ی سی و هشتم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ، تیم های برایتون و برنلی به مصاف هم رفتند. در این دیدار ، علیرضا جهانبخش به دلیل مصدومیت خود فقط در دقایق پایانی بازی ، وارد زمین شد. نیمه ی نخست با شروع طوفانی دو تیم همراه بود . بیسوما در دقیقه ی ۲۰ برای برایتون و کریس وود در دقیقه ی ۴۴ برای برنلی گلزنی کردند تا این نیمه با نتیجه ی ۱-۱ به پایان برسد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، بازی کاملا در اختیار برایتون بود . مخصوصا گل کانلی در دقیقه ی ۵۰ انگیزه ی بازیکنان این تیم را بیش از پیش کرد. از آن سو برنلی که چند موقعیت طلایی را از دست داد ، نتوانست این اختلاف امتیاز را جبران کند و در نهایت این رقابت با نتیجه ی ۲-۱ و پیروزی برایتون به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

برنلیبرایتون
۵۴%مالکیت۴۶%
۲شوت در چارچوب۴
۹شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۳۷۵تعداد پاس۳۳۳
۲۸۱پاس صحیح۲۵۳
۳۶سانتر۱۹
۶کرنر۷
۱۱خطا۱۱
۳آفساید۲
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی برایتون برنلی

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

بازی رفت بین تیم های برایتون و برنلی در هفته ی پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹-۲۰۲۰  برگزار شد. نیمه ی نخست این بازی به آرامی و بدون اتفاق خاصی ، با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. اما در نیمه ی دوم تازه شاهد حملات گسترده ی دو تیم بودیم.  از بین تمام این حملات ابتدا این برایتون بود که با ضربه ی موپای در  دقیقه ی ۵۱ به برتری ۱-۰ رسید . برنلی ها تمام تلاش خود را برای جبران این ضربه به کار گرفتند و خوش شانس بودند که بالاخره در دقیقه ی اول وقت اضافه ، موفق شدند با ضربه ی هندریک ، حساب کار را به تساوی ۱-۱ بکشانند.

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

برایتونبرنلی
۶۲%مالکیت۳۸%
۵شوت در چارچوب۱
۷شوت خارج از چارچوب۶
۰مهار دروازه بان۴
۴۹۳تعداد پاس۲۸۱
۳۷۳پاس صحیح۱۸۰
۱۵سانتر۱۹
۳کرنر۶
۱۳خطا۷
۲آفساید۲
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

مکان تماشای زنده بازی برایتون مقابل برنلی

۲۰ بهمن ۱۳۹۷

درست زمانی که همه منتظر پیروزی قدرتمند برایتون بودند ، این تیم در هفته ی بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۸-۲۰۱۹ متحمل شکست سختی از برنلی شد. در تمام طول بازی ، ستارگان برنلی به برایتونی ها اجازه ی بازی گردانی ندادند و توانستند با سه حمله ی موفق بر دروازه ی این تیم ، به برتری ۳-۱ برسند. گل اول این دیدار را کریس وود در دقیقه ی ۲۶ نیمه ی اول به ثبت رساند. در نیمه ی دوم ، با ادامه یافتن موج حملات ، دروازه ی برایتون ۲ بار دیگر باز شد.

کریس وود با یک دبل زیبا در دقیقه ی ۶۱ زننده ی گل دوم تیمش شد و پس از او بارنز در دقیقه ی ۷۴ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تبدیل کرد. در نهایت برایتونی ها توانستند  در دقیقه ی ۷۶ یکی از این گل ها را با ضربه ی دافی جبران کنند تا این بازی با نتیجه ی ۱-۳ به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

 

برایتونبرنلی
۶۸%مالکیت۳۲%
۶شوت در چارچوب۵
۴شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۵۱۸تعداد پاس۲۵۰
۴۰۹پاس صحیح۱۴۹
۱۰سانتر۲
۹کرنر۳
۷ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۷
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون برنلی – تی وی تو

برچسب‌ها: