تی وی تو
آرسنال
برایتون

شنبه ۲۰ فروردین ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

بازی آرسنال و برایتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی آرسنال برایتون زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آرسنال برایتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال برایتون و آرسنال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آرسنال برایتون را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آرسنال برایتون را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آرسنال برایتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آرسنال و برایتون

آرسنال و برایتون در چارچوب بازی های هفته آخر لیگ برتر به مصاف هم رفتند که در نهایت آرسنال با نتیجه ۲-۰ پیروز شد علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی برایتون از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت. او در ۴۵ دقیقه نخست عملکرد خوبی را از خود نشان داد و با کسب نمره ۶٫۸ بهترین بازیکن تیمش بود. با آغاز نیمه دوم جهانبخش از زمین بازی بیرون رفت و آدام لالانا جای او را در زمین مسابقه گرفت که بلافاصله پس از خروج جهانبخش از بازی، دروازه برایتون باز شد. حرکت تیمی آرسنالی ها از سمت راست و ارسال کالوم چمبرز به روی دروازه به نیکولاس پپه رسید و این بازیکن موفق شد دروازه حریف را باز کند.

در دقیقه ۶۰ توپچی ها به گل دوم نیز دست یافتند. پاس در عمق مارتین اودگارد به نیکولاس پپه رسید و این بازیکن به عرض زد و با ضربه ای نرم و بغل پا به گوشه دروازه، گل دوم خودش و آرسنال را به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی آرسنال برایتون ، این بازی با همان نتیجه ۲ بر صفر به سود آرسنال به پایان رسید. آرتتا به همراه توپچی ها در رده هشتم ایستاد و حتی موفق به کسب سهمیه لیگ اروپا هم نشد. تاتنهام با پیروزی بزرگ مقابل لسترسیتی در دقایق پایانی، بالاتر از آرسنال قرار گرفت و راهی کنفرانس لیگ اروپا شد.

برایتون نیز با شکست برابر آرسنال، فصل را در رده شانزدهم به پایان رساند اما با توجه به پیروزی تاتنهام در رده هشتم قرار گرفت و سهمیه لیگ کنفرانس اروپا را به دست نیاورد.

 

پخش زنده بازی آرسنال برایتون

 

آرسنال برایتون 
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۳
۵۶۳تعداد پاس۴۸۰
۴۹۷پاس صحیح۴۱۳
۲۲سانتر۱۰
۱۱کرنر۳
۱۰خطا۸
۲آفساید۱

 

پخش زنده بازی آرسنال برایتون

 

پخش زنده فوتبال آرسنال و برایتون

در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر انگلیس، آرسنال که هفته قبل دربی لندن را از چلسی برده بود، این هفته هم برایتون را در ورزشگاه آمِکس یک بر صفر شکست داد. نیمه نخست برایتون موقعیت‌های خوبی داشت که یکی از آن‌ها دقیقه ۳۷ با شوت زمینی علیرضا جهانبخش خلق شد و لنو این توپ را گرفت. نیمه دوم لاکازت بلافاصله بعد از ورود به میدان در دقیقه ۶۶ دروازه میزبان را باز کرد.

آرسنال گل برتری را حفظ کرد و در نهایت با این پیروزی ۲۰ امتیازی شد تا به رده سیزدهم برسد. برایتون ۱۳ امتیازی هم در رده هفدهم جای گرفت.

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

 

برایتون آرسنال 
۴۹%مالکیت۵۱%
۲شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۴۹۲تعداد پاس۵۰۸
۴۰۴پاس صحیح۴۳۵
۲۷سانتر۱۳
۵کرنر۴
۱۱خطا۴
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

 

پخش بازی آرسنال و برایتون زنده

تیم های برایتون و آرسنال از ساعت شش و سی شام به وقت کابل در ورزشگاه فالمر به میزبانی برایتون به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با حساب دو بر یک به سود میزبان به کار خود پایان داد.پس از تساوی دو تیم در نیمه اول، در دقیقه ۶۸ نیکولاس په په با ضربه تماشایی توپچی ها را یک بر صفر پیش انداخت، اما چند دقیقه بعد در دقیقه ۷۵ برایتون توسط دانک به بازی برگشت و مسابقه را به تساوی کشاند.

در ادامه پخش آنلاین بازی آرسنال و برایتون ، در حالی که بازی با تساوی یک بر یک دو تیم به رو به پایان بود، در ثانیه های واپسین بازی در دقیقه ۹۴ موپای دروازه آرسنال را باز کرد تا شاگردان آرتتا دومین شکست پیاپی را پس شروع مجدد لیگ در کنارنامه ثبت کنند.در این مسابقه برند لئو گلر آرسنال در آخرین دقایق نیمه اول به صورت شدیدی مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت.آرسنال با قبولی این شکست امیدهایش را برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان کم کرد.

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

 

برایتون  آرسنال
۴۱%مالکیت۵۹%
۵شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۳
۳۲۱تعداد پاس۴۷۵
۲۵۶پاس صحیح۴۲۱
۲۵سانتر۲۲
۱۰کرنر۷
۱۳خطا۸
۰آفساید۴
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

پخش فوتبال زنده آرسنال و برایتون

تیم های برایتون و آرسنال در ادامه ی بازی های هفته ی پانزدهم لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند. این دیدار در استادیوم امارات آغاز شد و با نتیجه ۲ بر یک به سود برایتون میهمان به پایان رسید.وبستر در نیمه اول و در دقیقه ۳۶ توانست گل اول برایتون را به ثمر برساند.در نیمه دوم، آرسنالی‌ها که مقابل دیدگان هواداران خودی چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات خود را افزایش دادند و در همان دقایق آغازین نیمه دوم، توسط آلکساندر لاکازت در دقیقه ۵۱ گل تساوی را وارد دروازه برایتون کردند.

در ادامه دیدار آرسنال و برایتون زنده در دقیقه ۶۳ نیز روی ارسال خوب اوزیل، داوید لوئیز توانست دروازه برایتون را برای بار دوم باز کند، اما داور پس از بررسی VAR، این گل را آفساید اعلام کرد.سرانجام در دقیقه ۸۱ مایوپی تیر خلاص را بر پیکره آرسنالی‌ها وارد کرد و گل دوم برایتون را به ثمر رساند.علیرضا جهانبخش همچون سایر دیدارهای قبلی در لیست اصلی برایتون برای این بازی حضور نداشت.آرسنال در ۷ بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس نتوانسته پیروزی کسب کند و با این باخت همچنان با ۱۹ امتیاز در دره دهم جدول باقی ماند.برایتون نیز با کسب این پیروزی ۱۸ امتیازی شد و از رده هفدهم جدول به رتبه سیزدهم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

 

آرسنالبرایتون 
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۵
۷مهار دروازه بان۴
۳۸۷تعداد پاس۴۱۲
۳۲۳پاس صحیح۳۳۶
۲۱سانتر۱۹
۹کرنر۹
۱۰خطا۱۱
۷آفساید۰
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

پخش زنده بازی آرسنال برایتون

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و هفتم لیگ برتر انگلیس ،  تیم های برایتون و آرسنال با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار اوبامیانگ با گل کردن یک ضربه ی ایستگاهی در دقیقه ی ۹ ، آرسنال را ۱-۰ پیش انداخت. در ۴۵ دقیقه ی دوم این تفاوت امتیاز ، در دقیقه ی ۶۱ و با ورود ضربه ی ماری به دروازه ی آرسنال جبران شد . در ادامه اما هیچ کدام از دو تیم نتوانستند از موقعیت های طلایی پیش آمده استفاده کنند و دروازه ی حریف را باز کنند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، پخش زنده فوتبال آرسنال و برایتون در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو

 

آرسنالبرایتون 
۷۰%مالکیت۳۰%
۸شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۶
۵۶۳تعداد پاس۲۳۵
۴۸۸پاس صحیح۱۷۲
۷سانتر۲
۱۶کرنر۳
۱۳ضربه ایستگاهی۷
۹خطا۱۴
۲آفساید۴
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آرسنال ‌برایتون – تی وی تو