تی وی تو
براگا
پورتیموننزه

دوشنبه ۱۰ آبان ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

گزارش زنده بازی براگا پورتیموننزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا پورتیموننزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا پورتیموننزه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا – پورتیموننزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا پورتیموننزه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی براگا پورتیموننزه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا پورتیموننزه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا پورتیموننزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا پورتیموننزه ۲۶ تیر ۱۴۰۰

تیم های براگا و پورتیموننزه در یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. روئیز به طرزی  باور نکردنی در دقیقه ی ۲ اولین گل این دیدار را وارد دروازه ی حریف کرد و پس از او این فابریسیو بود که در دقیقه ی  ۲۱ موفق شد حساب کار را ۱-۱ کند. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان گزارش زنده بازی براگا پورتیموننزه دو تیم با همان نتیجه ی ۱-۱ به رختکن بازگردند.

پخش زنده بازی براگا پورتیموننزه – ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

دو تیم براگا و پورتیموننزه در هفته ی سی و چهارم لیگ برتر پرتغال به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با تساوی بدون گل به پایان رسید ، شاهد بازی چندان جذابی نبودیم. در نیمه ی نخست که توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود اما در ۴۵ دقیقه ی دوم دو تیم کمی پیش کشیدند اما موفق به استفاده از فرصت های پیش آمده نشدند . در نهایت با پایان گزارش زنده بازی براگا پورتیموننزه و اتمام زمان بازی ، این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال براگا پورتیموننزه ‌ – تی وی تو

 

پورتیموننزه براگا 
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۳۱۳تعداد پاس۵۴۹
۲۲۸پاس صحیح۴۵۵
۱۳سانتر۱۵
۴کرنر۵
۲۴خطا۱۲
۱آفساید۰
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال براگا پورتیموننزه ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی براگا پورتیموننزه – ۱۷ بهمن ۹۹

از هفته هفدهم از سری مسابقات لیگ برتر پرتغال براگا در ورزشگاه خانگی خود ” Estádio Municipal de Braga ” میزبان تیم پورتیموننزه بود که توانست این تیم را با نتیجه ۲ بر ۱  شکست دهد . این تیم مهمان بود که در دقیقه ۲۳ توسط آیلتون بوا مورتی گل اول را به ثمر رساند و از حریف خود پیش افتاد . نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید . براگا در نیمه دوم سوار بازی شد و توانست در دقیقه ۶۲ بعد از حملات متعدد دروازه پورتیموننزه را توسط لوکاس پیازون هافبک برزیلی خود باز کند . ۱۱ دقیقه بعد در دقیقه ۷۳ بار دیگر و این بار از روی نقطه پنالتی هورتا ، دیگر هافبک این تیم گل دوم را به ثمر رساند . بازی با نتیجه ۲ بر ۱ در نهایت به پایان رسید و براگا ۳ امتیاز دیگر به اندوخته های خود اضافه کرد 

 

پخش زنده فوتبال براگا پورتیموننزه ‌ – تی وی تو

 

براگاپورتیموننزه
۵۸مالکیت۴۲
۹شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۶
۵۳۷تعداد پاس۳۷۱
۴۴۰پاس صحیح۲۹۱
۱۷سانتر۲۱
۳کرنر۷
۱۷خطا۲۰
۰آفساید۵
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال براگا پورتیموننزه ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی براگا پورتیموننزه  – ۱۷ اسفند ۹۸ 

در هفته ۲۴ از لیگ برتر پرتغال دو تیم براگا و پورتیموننزه به مصاف هم رفتند و در نهایت این براگا بود با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری رسید . در این بازی ترینکائو و سیلوا در دقایق ۳۱ و ۴۵ با دو تیم خود را پیش انداختند و نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید . در دومین دقیقه نیمه دوم اینبار نوبت هورتا بود که گلزنی کند و براگا برای بار سوم به گل برساند . در چهارمین دقیقه از اوقات تلف شده ی بازی آیلتون بوا مورتی مهاجم پرتغالی پورتیموننزه یکی از سه گل را جبران کرد و بازی با نتیجه ۳-۱ به نفع براگا به اتمام رسید .

پخش زنده فوتبال براگا پورتیموننزه ‌ – تی وی تو

 

براگاپورتیموننزه
۵۴مالکیت۴۶
۴شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۲
۴۹۱تعداد پاس۴۱۹
۳۹۷پاس صحیح۳۱۵
۱۶سانتر۱۰
۴کرنر۱
۱۲خطا۲۱
۲آفساید۱
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال براگا پورتیموننزه ‌ – تی وی تو