تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

براگا
پاناتینایکوس

سه‌شنبه ۷ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال براگا پاناتینایکوس، امروز سه‌شنبه ۷ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های براگا و پاناتینایکوس بازی خواهند داشت. براگا مقابل پاناتینایکوس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال براگا و پاناتینایکوس

۱ شهریور ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های پلی آف لیگ قهرمانان، تیم های براگا و پاناتینایکوس با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

روئیز در دقیقه ۵۱ نیمه دوم اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما بر خلاف انتظار شاهد حمله خاصی از بازیکنان پاناتینایکوس  نبودیم. در دقیقه ۷۳ پخش زنده فوتبال براگا و پاناتینایکوس نوبت دیالو بود که دروازه پاناتینایکوس  را برای بار دوم باز کند اما پس از این گل، پاناتینایکوس  سراسر حمله شد تا این که در دقیقه ۹۵ با جایگیری درست منسینی یکی از گل های خورده را جبران کرد و براگا را با نتیجه ۲-۱ راهی رختکن کرد.

پخش زنده فوتبال براگا و پاناتینایکوس

براگا پاناتینایکوس 
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۳
۴۷۵تعداد پاس۴۲۱
۳۸۷پاس صحیح۳۲۶
۵کرنر۱
۱۴ضربه‌ایستگاهی۱۹
۱۸خطا۱۱
۱آفساید۳
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی براگا و پاناتینایکوس

پخش زنده بازی براگا و پاناتینایکوس

۱ شهریور ۱۴۰۲

تیم های براگا و پاناتینایکوس برای اولین بار و پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار میشود که براگا در ۸ و پاناتینایکوس در ۶ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند . با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می کنید ، براگا شرایط بهتری نسبت به حریف خود ، پاناتینایکوس دارد ولی باید دید که بازیکنان این تیم چگونه خود را برای این دیدار آماده کرده اند

در پخش زنده فوتبال براگا پاناتینایکوس با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال براگا پاناتینایکوس