تی وی تو
براگا
ویزلا

دوشنبه ۲۲ فروردین ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

بازی زنده فوتبال براگا ویزلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی براگا و ویزلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا و ویزلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال براگا و ویزلا

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال براگا و ویزلا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی براگا ویزلا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی براگا ویزلا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال براگا ویزلا، شما می توانید بازی براگا و ویزلا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی براگا ویزلا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال براگا و ویزلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا ویزلا

در جریان بازی های یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال ، تیم های ویزلا و براگا در مقابل هم صف آرایی کردند. موریرا در دقیقه ی ۹ تک گل این بازی را برای ویزلا به ثبت رساند و براگا که بازی خشنی را دنبال می کرد با از دست دادند روئیز و هورتا ۹ نفره شد و نتوانست گل خورده را جبران کند. در نهایت پخش زنده بازی براگا ویزلا با برتری ۱-۰ ویزلا به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی براگا ویزلا

 

ویزلا براگا 
۴۰%مالکیت۶۰%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲کرنر۹
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۲

 

پخش زنده بازی براگا ویزلا

 

پخش زنده بازی براگا ویزلا

تیم های براگا و ویزلا برای اولین بار و در قالب یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند . در این دیدار پرگل و دیدنی براگا موفق شد حریف را با نتیجه ی ۴-۳ شکست دهد. در نیمه ی نخست این دیدار ، هورتا حسابی خوش درخشید و ۳ بار در دقیقه ی ۲۳ ، ۲۷ و ۳۳ دروازه ی حریف را باز کرد و از آن سو کاسیانو در دقیقه ی ۱۳ و ویلا در دقیقه ی ۴۲ برای ویزلا گلزنی کردند تا این نیمه با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم روند سریع و حملات کوبنده ی دو تیم ادامه داشت و این بار بوندوس در دقیقه ی ۵۱ کمی از این اختلاف امتیاز کاست. براگا که پس از این گل سراپا حمله شده بود ، حملات خود را شدیدتر کرد و با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی براگا ویزلا با ضربه ی گونزالز موفق شد حساب کار را ۳-۴ کند.