تی وی تو
براگا
ویزلا

سه‌شنبه ۹ آذر ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

گزارش زنده فوتبال براگا ویزلا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی براگا و ویزلا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا و ویزلا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال براگا و ویزلا امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال براگا و ویزلا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی براگا ویزلا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی براگا ویزلا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال براگا ویزلا، شما می توانید بازی براگا و ویزلا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی براگا ویزلا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال براگا و ویزلا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا ویزلا ۱۵ تیر ۱۴۰۰

تیم های براگا و ویزلا برای اولین بار و در قالب یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند . در این دیدار پرگل و دیدنی براگا موفق شد حریف را با نتیجه ی ۴-۳ شکست دهد. در نیمه ی نخست این دیدار ، هورتا حسابی خوش درخشید و ۳ بار در دقیقه ی ۲۳ ، ۲۷ و ۳۳ دروازه ی حریف را باز کرد و از آن سو کاسیانو در دقیقه ی ۱۳ و ویلا در دقیقه ی ۴۲ برای ویزلا گلزنی کردند تا این نیمه با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

در نیمه ی دوم روند سریع و حملات کوبنده ی دو تیم ادامه داشت و این بار بوندوس در دقیقه ی ۵۱ کمی از این اختلاف امتیاز کاست. براگا که پس از این گل سراپا حمله شده بود ، حملات خود را شدیدتر کرد و با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده فوتبال براگا ویزلا با ضربه ی گونزالز موفق شد حساب کار را ۳-۴ کند.