تی وی تو
براگا
میدیولن

پنجشنبه ۴ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی براگا میدیولن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا میدیولن را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا میدیولن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی براگا میدیولن امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال براگا میدیولن به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی براگا میدیولن را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی براگا میدیولن را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی براگا میدیولن، شما می توانید پخش آنلاین بازی براگا میدیولن را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی براگا میدیولن، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا میدیولن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا میدیولن – ۸ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم دور گروهی رقابتهای لیگ اروپا در گروه F دو تیم براگا پرتغال و میدیولن دانمارک به مصاف هم رفتند که با برتری سه بر یک براگا همراه بود . در نیمه اول دیدار اواندر هافبک برزیلی میدیولن در دقیقه ۱۹ از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرد . در ادامه این نیز یک پنالتی در دقیقه سی و پنج به سود براگا گرفته شد که ریکاردو هورتا آن را از دست داد تا همچنان مسابقه با یک برتری به سود مهمان ادامه پیدا کند . نیمه اول دیدار با تک گل اواندر به پایان رسید . در ابتدا نیمه دوم دو تغییر در تیم براگا به منظور جبران نتیجه و فرار از شکست در زمین خودی صورت پذیرفت .

بعد از ده دقیقه از آغاز نیمه دوم یک پنالتی دیگر به سود براگا گرفته شد . اینبار ولی وندرسون گالنو پشت توپ ایستاد و موفق شد گل تساوی را برای تیمش به ثمر برساند . شش دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۶۲ هورتا کسی که پنالتی اول باراگا را از دست داده بود گل دوم تیمش وارد دروازه حریف کرد و براگا را پیش انداخت .

در ادامه ی گزارش زنده بازی براگا میدیولن تغییرات و حملات تیم میدیولن برای جبران نتیجه بی فایده بود و همچنین جونینیو در دقیقه هشتاد و چهار از زمین مسابقه اخراج شد و کار را برای تیمش سخت تر کرد . در نهایت در دقیقه ۹۵ بار دیگر گالنو توانست برای بار سوم دروازه میدیولن را باز کند و تیمش را با دو گل پیش بیاندازد و بعد از این گل بازی پایان پذیرفت و براگا توانست از این دیدار خانگی دست پر خارج شود 

پخش زنده بازی براگا میدیولن

 

براگامیدیولن
۶۲مالکیت۳۸
۷شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۵۳۲تعداد پاس۳۲۳
۴۲۹پاس صحیح۲۲۸
۱۱سانتر۹
۳کرنر۵
۸خطا۱۹
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی براگا میدیولن