تی وی تو
براگا
ماریتیمو

شنبه ۲۵ دی ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

فوتبال زنده بازی براگا ماریتیمو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا ماریتیمو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا ماریتیمو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا – ماریتیمو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا ماریتیمو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا ماریتیمو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا ماریتیمو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو

تیم های براگا و ماریتیمو در هفته ی اول لیگ برتر پرتغال در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم شاهد افزایش تعداد حملات و سرعت بازی بودیم. براگا در دقیقه ی ۶۱ با ضربه ی سیلوا دروازه ی حریف را باز کرد تا انگیزه ی بیشتری به بازی اضافه کند.

پس از این گل ، ماریتیمویی ها پیش کشیدند اما در دقیقه ی ۶۹ با غفلت از هورتا ، این بازیکن صاحب توپ شد و بار دیگر دروازه ی ماریتیمو را باز کرد. در ادامه سبک دفاعی براگا ، راه را برای جبران گل خورده بست پس با پایان پخش زنده بازی براگا ماریتیمو ماریتیمو این دیدار را با نتیجه ی ۲-۰ به حریف واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو

 

ماریتیمو براگا 
۴۳%مالکیت۵۷%
۰شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۰
۳۵۷تعداد پاس۴۷۴
۲۵۱پاس صحیح۳۷۲
۱۳سانتر۱۸
۳کرنر۶
۲۳خطا۱۲
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو

در ادامه ی بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و ماریتیمو به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و در نتیجه این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.  در نیمه ی دوم ورود بازیکنان تازه نفس سرعت بیشتری به بازی بخشید و در دقیقه ی ۷۶ تاگوئو با ضربه ای که به سمت دروازه ی براگا زد ، تیمش را به برتری ۱-۰ رساند. در ادامه تلاش بازیکنان براگا برای جبران این اختلاف امتیاز به جایی نرسید و این دیدار با برتری ماریتیمو به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

ماریتیمو براگا 
۳۸%مالکیت۶۲%
۲شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۴۰۲تعداد پاس۶۱۵
۳۱۹پاس صحیح۵۰۹
۷سانتر۳۴
۲کرنر۸
۱۳خطا۱۱
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال براگا و ماریتیمو

در چارچوب هفته سیزدهم لیگ پرتغال ماریتیمو مقابل براگا با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. مدیروس در دقیقه ی ۳۴ نیمه ی نخست اولین گل این دیدار را وارد دروازه ی حریف کرد و پس از او ، هورتا در دقیقه ی ۶۷ بود که اختلاف را به دو گل بدل کرد. در ادامه ی تلاش های ماریتیمو برای جبران اختلاف امتیاز ، این تیم در دقیقه ی ۷۷ با ضربه ی میلسون به تک گل خود در این دیدار دست یافت. میر عابدزاده ۹۰ دقیقه درون دروازه ایستاد و با اینکه ۲ گل دریافت کرد ولی نمره خوبی را بدست آورد. امیر عابدزاده نمره ۵٫۶ را بدست آورد و توانست به پنجمین بازیکن برتر تیمش لقب گیرد.

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

براگا ماریتیمو 
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۴۶۶تعداد پاس۳۹۰
۳۹۳پاس صحیح۳۱۰
۲۰سانتر۱۱
۴کرنر۱
۱۸خطا۹
۳آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش بازی زنده براگا و ماریتیمو

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و ماریتیمو با هم دیدار کردند. اولین گل این دیدار ، در دقیقه ی ۵ و با ضربه ی ترینکائو به ثبت رسید تا براگا این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم ، شاهد بازی هجومی تری از دو تیم بودیم . در دقیقه ی ۶۵ سرانجام این کورئا بود که موفق شد حساب مار را به تساوی ۱-۱ بدل کند اما این نتیجه نیز زمان زیادی برجا باقی نماند ، زیرا که در وقت اضافه ، پائولینیو برای بار دوم دروازه ی عابدزاده را باز کرد تا براگا بابا برتری ۲-۱ این دیدار را به پایان برساند.

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

ماریتیمو براگا 
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۲
۳۳۵تعداد پاس۵۴۳
۲۴۴پاس صحیح۴۵۴
۲۰سانتر۳۳
۵کرنر۸
۱۴خطا۱۷
۳آفساید۱
۴کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی براگا ماریتیمو

در اولین هفته ی رقابت های لیگ کاپ پرتغال ، تیم های براگا و ماریتیمو به دیدار هم رفتند. براگا ای ها که شروعی بسیار خوب در نیمه ی نخست داشتند موفق شدند با ضربه ی هورتا و پائولینیو با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، ماریتیمویی ها عزم خود را جزم کرده بودند تا اختلاف را کاهش دهند و سرانجام با ضربه ی بامبوک در دقیقه ی ۶۶ قفل دروازه ی براگا شکسته شد . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو – تی وی تو