تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال براگا ماریتیمو ‌

براگا
ماریتیمو

جمعه ۱۰ اردیبهشت ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا ماریتیمو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا ماریتیمو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا – ماریتیمو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا ماریتیمو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی براگا ماریتیمو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا ماریتیمو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا ماریتیمو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو – ۱۹ دی ۹۹

در چارچوب هفته سیزدهم لیگ پرتغال ماریتیمو مقابل براگا با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. مدیروس در دقیقه ی ۳۴ نیمه ی نخست اولین گل این دیدار را وارد دروازه ی حریف کرد و پس از او ، هورتا در دقیقه ی ۶۷ بود که اختلاف را به دو گل بدل کرد. در ادامه ی تلاش های ماریتیمو برای جبران اختلاف امتیاز ، این تیم در دقیقه ی ۷۷ با ضربه ی میلسون به تک گل خود در این دیدار دست یافت. میر عابدزاده ۹۰ دقیقه درون دروازه ایستاد و با اینکه ۲ گل دریافت کرد ولی نمره خوبی را بدست آورد. امیر عابدزاده نمره ۵٫۶ را بدست آورد و توانست به پنجمین بازیکن برتر تیمش لقب گیرد.

 

 

براگا  ماریتیمو 
۵۴% مالکیت ۴۶%
۳ شوت در چارچوب  ۲
۹ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۱
۴۶۶ تعداد پاس ۳۹۰
۳۹۳ پاس صحیح ۳۱۰
۲۰ سانتر ۱۱
۴ کرنر ۱
۱۸ خطا ۹
۳ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۴

 

 

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو – ۱۱ اسفند ۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و ماریتیمو با هم دیدار کردند. اولین گل این دیدار ، در دقیقه ی ۵ و با ضربه ی ترینکائو به ثبت رسید تا براگا این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد. در نیمه ی دوم ، شاهد بازی هجومی تری از دو تیم بودیم . در دقیقه ی ۶۵ سرانجام این کورئا بود که موفق شد حساب مار را به تساوی ۱-۱ بدل کند اما این نتیجه نیز زمان زیادی برجا باقی نماند ، زیرا که در وقت اضافه ، پائولینیو برای بار دوم دروازه ی عابدزاده را باز کرد تا براگا بابا برتری ۲-۱ این دیدار را به پایان برساند.

 

 

ماریتیمو  براگا 
۳۸% مالکیت ۶۲%
۳ شوت در چارچوب  ۶
۷ شوت خارج از چارچوب ۸
۴ مهار دروازه بان ۲
۳۳۵ تعداد پاس ۵۴۳
۲۴۴ پاس صحیح ۴۵۴
۲۰ سانتر ۳۳
۵ کرنر ۸
۱۴ خطا ۱۷
۳ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۳
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی براگا ماریتیمو – ۲۱ مهر ۹۸

در اولین هفته ی رقابت های لیگ کاپ پرتغال ، تیم های براگا و ماریتیمو به دیدار هم رفتند. براگا ای ها که شروعی بسیار خوب در نیمه ی نخست داشتند موفق شدند با ضربه ی هورتا و پائولینیو با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردند. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، ماریتیمویی ها عزم خود را جزم کرده بودند تا اختلاف را کاهش دهند و سرانجام با ضربه ی بامبوک در دقیقه ی ۶۶ قفل دروازه ی براگا شکسته شد . در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید.

 

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت