تی وی تو
براگا
فامالیکائو

دوشنبه ۲۵ اسفند ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا فامالیکائو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا فامالیکائو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا – فامالیکائو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا فامالیکائو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی براگا فامالیکائو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا فامالیکائو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا فامالیکائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو

در جریان بازی ها ی هفته ی هفدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و فامالیسائو در مقابل هم صف آرایی کردند. هورتا در دقیقه ی ۱۳ گل اول این دیدار را به ثبت رساند اما چند دقیقه ی بعد ، شیرینی این گل با اخراج رودریگز به کام بازیکنان این تیم تلخ شد. در ادامه ی نیمه ی نخست ، این فامالیسائو بود که موفق شد با یک ضربه ی دیدنی توسط لیما در دقیقه ی ۳۱ حساب کار را ۱-۱ کند.

بر خلف نیمه ی نخست ، ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار به آرامی سپری شد . با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی براگا فامالیکائو رودریگز از فامالیسائو بود که تیمش را به برتری ۲-۱ رساند و درست در همین لحظه ، بازیکنان براگا ، به تلافی نیمه ی نخست ، به دروازه ی این تیم حمله کرده و گونزالز حساب کار را ۲-۲ کرد تا برتری را از حریف بگیرد.

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو

 

براگا فامالیسائو 
۴۹%مالکیت۵۱%
۸شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۶
۵۱۲تعداد پاس۵۲۶
۴۳۲پاس صحیح۴۵۵
۱۴سانتر۱۴
۵کرنر۲
۱۲خطا۱۲
۱آفساید۲
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو

 

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو –  ۱۲ آبان ۹۹

در ادامه ی دیدار های هفته ی ششم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و فامالیکائو با هم دیدار کردند. در این دیدار که میزان خشونت آن کمی بالا بود، براگا موفق شد حریف خود را با ۱ گل از پیش رو بردارد. نیمه ی نخست این دیدار بدون اتفاق خاصی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم روند بازی سریع تر شد.

با اخراج ریسلی در دقیقه ی ۶۶ فامالیکائو  ۱۰ نفره شد و این موضوع به براگا اجازه داد تا حملات بیشتری بر دروازه ی این تیم ترتیب دهد. سرانجام در دقیقه ی ۷۴ با ضربه ی ویانا دروازه ی فامالیکائو  باز شد . در ادامه اما تلاش های دو تیم به جایی نرسید تا این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال براگا فامالیکائو ‌ – تی وی تو

 

براگا فامالیکائو 
۶۵%مالکیت۳۵%
۹شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۸
۶۱۹تعداد پاس۳۳۷
۵۳۲پاس صحیح۲۴۳
۲۹سانتر۶
۱۱کرنر۲
۱۴خطا۱۴
۲آفساید۰
۱کارت زرد۵
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال براگا فامالیکائو ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو – ۳۱ خرداد ۹۹

تیم های براگا و فامالیکائو  در هفته ی بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر پرتغال به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، موقعیت های خوبی برای دو تیم ایجاد شد اما با غفلت بازیکنان ، این فرصت های طلایی از دست رفت.

علی رغم تلاش آن ها ، عبور از خطوط دفاعی حریف آسان نبود. تنها اتفاق مهم این نیمه ، اخراج ویلیام در وقت اضافه لود که باعث شد فامالیکائو  این دیدار را ۱۰ نفره به پایان ببرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دو تیم ، مجبور شدند به تساوی ۰-۰ رضایت دهند.

پخش زنده فوتبال براگا فامالیکائو ‌ – تی وی تو

 

فامالیکائو براگا 
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۰مهار دروازه بان۲
۳۹۶تعداد پاس۵۰۰
۲۹۳پاس صحیح۴۰۴
۹سانتر۲۵
۳کرنر۵
۲۰خطا۱۲
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال براگا فامالیکائو ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی براگا فامالیکائو – ۱۲ آبان ۹۸

در چارچوب هفته ی دهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و فامالیکائو  با یکدیگر دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با اخراج میراندا در دقیقه ی ۳۴ و با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. نیمه ی دوم ، برخلاف نیمه ی نخست ، طوفانی آغاز شد . مارتینز با گل خود در دقیقه ی ۴۷ فامالیکائو را ۱-۰ پیش انداخت. اما گالنو در دقیقه ی ۷۷ این برتری را به تساوی ۱-۱ تبدیل کرد.

پس از او نوبت ترینکائو بود که درست یک دقیقه ی بعد گل دوم براگا را به ثبت برساند. با این که بازیکنان فامالیکائو  شوک شده بودند موفق شدند در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی سیلوا حساب کار را به تساوی ۲-۲ برسانند.

 

پخش زنده فوتبال براگا فامالیکائو ‌ – تی وی تو

 

براگا فامالیکائو 
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۴۶۳تعداد پاس۲۷۲
۳۸۵پاس صحیح۱۸۹
۴۱سانتر۴
۱۱کرنر۲
۱۱خطا۱۵
۴آفساید۱
۵کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال براگا فامالیکائو ‌ – تی وی تو