تی وی تو
براگا
سانتا کلارا

یکشنبه ۴ مهر ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی براگا سانتا کلارا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا سانتا کلارا زنده را از تی وی تو مشاهده کنید.تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا سانتا کلارا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا سانتا کلارا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا سانتا کلارا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا سانتا کلارا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا سانتا کلارا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا سانتا کلارا – ۲۶ بهمن ۹۹

در هفته نوزدهم لیگ پرتغال، دو تیم سانتا کلارا و براگا به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۱ بر ۰ براگا به پایان رسید. تنها گل این دیدار در دقیقه ی ۱۰ و با ضربه ی بورخا به ثبت رسید.  اما در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ به پایان رسید.

شهریار مغانلو ۹۰ دقیقه در این بازی حضور داشت.با این پیروزی براگا ۴۰ امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار گرفت و سانتا کلارا نیز با این شکست ۲۵ امتیازی ماند و در جایگاه هفتم ایستاد.

 

 

سانتا کلارا  براگا 
۵۳% مالکیت ۴۷%
۲ شوت در چارچوب  ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۲
۴۳۶ تعداد پاس ۳۸۵
۳۵۲ پاس صحیح ۲۹۲
۲۰ سانتر ۱۱
۹ کرنر ۳
۱۷ خطا ۱۸
۶ آفساید ۱
کارت زرد ۲