تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌

براگا
بلننسس

یکشنبه ۲۲ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی براگا بلننزس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا بلننزس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا بلننزس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا – بلننزس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا بلننزس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی براگا بلننزس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا بلننزس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا بلننزس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا بلننزس – ۱۶ آذر ۹۹

 

در ادامه ی بازی های هفته ی نهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با یکدیگر دیدار کردند. کاردوزو با تک گل خود در دقیقه ی ۳۳ برتری ۱-۰ را برای بلننسس در نیمه ی نخست رقم زد. در نیمه ی دوم ، سوسا در دقیقه ی ۴۶ گلزنی کرد که این موضوع خشم براگایی ها را برانگیخت. آن ها بازی را به خشونت بردند و در دقیقه ی ۶۲ کارمو را با کارت قرمز از دست دادند. پس از او ، پائولینیو در دقیقه ی ۷۰ موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تبدیل کند و نتیجه ی دیدار را به ۲-۱ بدل سازد. در ادامه بازی همچنان با خشونت انجام شد اما شاهد ضربه ی موفقی بر دروازه ها نبودیم.

 

 

بلننسس  براگا 
۳۹% مالکیت ۶۱%
۵ شوت در چارچوب  ۶
۴ شوت خارج از چارچوب ۶
۵ مهار دروازه بان ۳
۳۴۷ تعداد پاس ۵۲۵
۲۴۳ پاس صحیح ۴۲۹
۱۱ سانتر ۲۸
۵ کرنر ۹
۱۱ خطا ۱۵
۲ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۱
۰ کارت قرمز ۱

 

 

پخش زنده بازی براگا بلننزس – ۲۵ تیر ۹۹

در خلال رقابت های هفته ی سی و دوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با هم دیدار کردند . در این دیدار که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید هورتا در دقیقه ی ۴۲ نیمه ی نخست اولین گل تیمش را وارد دروازه ی بلننسس کرد تا این نیمه با برتری ۱-۰  براگا پایان یابد. بلننسس که در نیمه ی دوم تمام تلاشش را برای جبران این گل به کار گرفت ، در دقیقه ی ۸۰ با ضربه ی کاسیرا حساب کار را به تساوی کشاند. در ادامه اما اتفاق خاصی رخ نداد تا این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان برسد.

براگا بلننسس
۶۵٪ مالکیت ٪۳۵
۷ شوت در چارچوب ۱
۱۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۰ مهار دروازه بان ۶
۵۶۲ تعداد پاس ۲۹۹
۴۸۹ پاس صحیح ۲۱۷
۲۵ سانتر ۷
۱۱ کرنر ۱
۱۷ خطا ۱۷
۱ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۲

پخش زنده بازی براگا بلننزس – ۱۴ دی ۹۸

تیم های براگا و بلننسس در هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال با هم دیدار کردن. در این دیدار پرگل که با درخشش کامل ستارگان براگا همراه بود ، این تیم موفق شد  با برتری ۷-۱ بلننسس را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با گل های هورتا در دقیقه ی ۸ و ۲۲ ، تیرینکل در دقیقه ی ۱۹ و پالینیا در دقیقه ی ۴۵ به ۴ گل رسید و از آن سو بلننسس توانست در دقیقه ی ۳۲ با ضربه ی وارلا در دقیقه ی ۳۲ فقط یکی از این گلها را جبران کند تا نیمه ی اول با نتیجه ی ۴-۱ خاتمه یافت. ۴۵ دقیقه ی دوم با سه گل دیگر برای براگا همراه بود . با ورود ضربه ی  پائولینیو به دروازه در دقیقه ی ۴۸ ، بازی به خشونت کشیده شد تا آنجا که روبینیو با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. پس از آن فونته با دبل خود در دقیقه ی ۸۴ و ۱+۹۰ حساب کار را به ۷-۱ کشاند تا براگا حسابی برای بلننسس قدرت نمایی کرده باشد. 

بلننسس براگا
۳۷٪ مالکیت ۶۳٪
۴ شوت در چارچوب ۱۳
۱ شوت خارج از چارچوب ۶
۶ مهار دروازه بان ۲
۳۴۳ تعداد پاس ۵۷۶
۲۶۳ پاس صحیح ۴۸۹
۹ سانتر ۱۴
۲ کرنر ۴
۱۰ خطا ۱۴
۳ آفساید ۲
۴ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

پخش زنده بازی براگا بلننزس -۳ اسفند ۹۷

در خلال رقابت های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با هم دیدار کردند . نیمه نخست بازی به آرامی سپری شد. در این نیمه شاهد اتفاق خاصی نبودیم جز اینکه بلننسس در دقیقه ۳۸، اولین گل را وارد دروازه میزبان کرد تا این نیمه  با نتیجه ۱-۰ خاتمه یابد. در نیمه دوم، بلننسس بازی را هجومی آغاز کرد ولی براگ آرایش دفاعی گرفت. در دقیقه ۶۰، این بلننسس ب.د که روی پاس ادواردو هنریکه صاحب گل شد. بازی پایاپای ادامه داشت. هر دو تیم تعویض های متعدد انجام دادند. شاهد چند حمله بودیم و هم چنین براگا چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد و در نهایت این بازی با نتیجه ۲-۰ با پیروزی بلننسس به پایان رسید. 

براگا بلننسس
۶۴٪ مالکیت ۳۶٪
۵ شوت در چارچوب ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۱
۲ مهار دروازه بان ۵
۴۸۲ تعداد پاس ۲۷۳
۴۰۲ پاس صحیح ۱۸۰
۹ سانتر ۳
۱۲ کرنر ۳
۱۰ ضربه ایستگاهی ۹
۱۰ خطا ۱۰
۳ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۳

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین