تی وی تو
براگا
بلننسس

دوشنبه ۲۹ آذر ۰۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی براگا بلننزس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی براگا بلننزس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی براگا بلننزس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال براگا – بلننزس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی براگا بلننزس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی براگا بلننزس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی براگا بلننزس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال براگا بلننزس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی براگا بلننزس

در جریان بازی های هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با هم دیدار کردند. تک گل براگا در دقیقه ی ۱ و توسط مورا به ثبت رسید تا حساب کار بلننسس همان ابتدا رسیده شود. در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان دو تیم برای ثبت گل های بیشتر بی نتیجه ماند تا در نهایت پخش زنده بازی براگا بلننزس با پایان براگا به برتری ۱-۰ برسد.

پخش زنده بازی براگا بلننزس

 

براگا بلننسس 
۵۹%مالکیت۴۱%
۵شوت در چارچوب ۲
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۴
۶۳۷تعداد پاس۴۳۷
۵۴۳پاس صحیح۳۴۵
۱۵سانتر۹
۶کرنر۳
۲۲خطا۱۴
۲آفساید۲
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی براگا بلننزس

 

پخش زنده بازی براگا بلننزس ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

در هفته بیست و ششم لیگ برتر پرتغال تیم براگا در مقابل میهمان خود تیم بلننسس با تساوی یک بر یک متوقف شد . میزبان در نیمه اول توسط نیکو گایتان در دقیقه ۳۶ به گل رسید و این نیمه را با همین تک گل به پایان رساند . در نیمه دوم این تیم بلننسس بود که با رویکردی هجومی به دنبال گل تساوی بود و توانست در پانزده دقیقه ابتدایی نیمه دوم به این مهم دست یابد .

متئو کاسیرا روی پاس روبن لیما در دقیقه ۵۹ گل تساوی بلننسس را وارد دروازه براگا کرد . بعد از این گل کارلوس کاروالیبال سرمربی تیم براگا تعویض های متعددی در تیمش جهت تغییر نتیجه و کسب گل پیروزی انجام داد .اما هیچ یک از این تغییرات کارساز نبودند و در نهایت با اتمام پخش زنده بازی براگا بلننزس این دو تیم به تساوی و تقسیم امتیازات رضایت دادند . 

پخش زنده بازی براگا بلننزس

 

براگابلننسس
۶۵مالکیت۳۵
۴شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۵۹۵تعداد پاس۳۱۳
۵۰۶پاس صحیح۲۳۶
۳۵سانتر۱۹
۹کرنر۷
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۲
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی براگا بلننزس

 

پخش زنده بازی براگا بلننزس – ۱۶ آذر ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی نهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با یکدیگر دیدار کردند. کاردوزو با تک گل خود در دقیقه ی ۳۳ برتری ۱-۰ را برای بلننسس در نیمه ی نخست رقم زد. در نیمه ی دوم ، سوسا در دقیقه ی ۴۶ گلزنی کرد که این موضوع خشم براگایی ها را برانگیخت. آن ها بازی را به خشونت بردند و در دقیقه ی ۶۲ کارمو را با کارت قرمز از دست دادند. پس از او ، پائولینیو در دقیقه ی ۷۰ موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل تبدیل کند و نتیجه ی دیدار را به ۲-۱ بدل سازد. در ادامه بازی همچنان با خشونت انجام شد اما شاهد ضربه ی موفقی بر دروازه ها نبودیم.

 

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

 

بلننسس براگا 
۳۹%مالکیت۶۱%
۵شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۳
۳۴۷تعداد پاس۵۲۵
۲۴۳پاس صحیح۴۲۹
۱۱سانتر۲۸
۵کرنر۹
۱۱خطا۱۵
۲آفساید۳
۲کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی براگا بلننزس – ۲۵ تیر ۹۹

در خلال رقابت های هفته ی سی و دوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با هم دیدار کردند . در این دیدار که با تساوی ۱-۱ به پایان رسید هورتا در دقیقه ی ۴۲ نیمه ی نخست اولین گل تیمش را وارد دروازه ی بلننسس کرد تا این نیمه با برتری ۱-۰  براگا پایان یابد. بلننسس که در نیمه ی دوم تمام تلاشش را برای جبران این گل به کار گرفت ، در دقیقه ی ۸۰ با ضربه ی کاسیرا حساب کار را به تساوی کشاند. در ادامه اما اتفاق خاصی رخ نداد تا این دیدار با نتیجه ی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

براگابلننسس
۶۵٪مالکیت٪۳۵
۷شوت در چارچوب۱
۱۴شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۶
۵۶۲تعداد پاس۲۹۹
۴۸۹پاس صحیح۲۱۷
۲۵سانتر۷
۱۱کرنر۱
۱۷خطا۱۷
۱آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی براگا بلننزس – ۱۴ دی ۹۸

تیم های براگا و بلننسس در هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال با هم دیدار کردن. در این دیدار پرگل که با درخشش کامل ستارگان براگا همراه بود ، این تیم موفق شد  با برتری ۷-۱ بلننسس را شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با گل های هورتا در دقیقه ی ۸ و ۲۲ ، تیرینکل در دقیقه ی ۱۹ و پالینیا در دقیقه ی ۴۵ به ۴ گل رسید و از آن سو بلننسس توانست در دقیقه ی ۳۲ با ضربه ی وارلا در دقیقه ی ۳۲ فقط یکی از این گلها را جبران کند تا نیمه ی اول با نتیجه ی ۴-۱ خاتمه یافت. ۴۵ دقیقه ی دوم با سه گل دیگر برای براگا همراه بود . با ورود ضربه ی  پائولینیو به دروازه در دقیقه ی ۴۸ ، بازی به خشونت کشیده شد تا آنجا که روبینیو با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. پس از آن فونته با دبل خود در دقیقه ی ۸۴ و ۱+۹۰ حساب کار را به ۷-۱ کشاند تا براگا حسابی برای بلننسس قدرت نمایی کرده باشد. 

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

بلننسسبراگا
۳۷٪مالکیت۶۳٪
۴شوت در چارچوب۱۳
۱شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۲
۳۴۳تعداد پاس۵۷۶
۲۶۳پاس صحیح۴۸۹
۹سانتر۱۴
۲کرنر۴
۱۰خطا۱۴
۳آفساید۲
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی براگا بلننزس -۳ اسفند ۹۷

در خلال رقابت های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های براگا و بلننسس با هم دیدار کردند . نیمه نخست بازی به آرامی سپری شد. در این نیمه شاهد اتفاق خاصی نبودیم جز اینکه بلننسس در دقیقه ۳۸، اولین گل را وارد دروازه میزبان کرد تا این نیمه  با نتیجه ۱-۰ خاتمه یابد. در نیمه دوم، بلننسس بازی را هجومی آغاز کرد ولی براگ آرایش دفاعی گرفت. در دقیقه ۶۰، این بلننسس ب.د که روی پاس ادواردو هنریکه صاحب گل شد. بازی پایاپای ادامه داشت. هر دو تیم تعویض های متعدد انجام دادند. شاهد چند حمله بودیم و هم چنین براگا چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد و در نهایت این بازی با نتیجه ۲-۰ با پیروزی بلننسس به پایان رسید. 

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو

براگابلننسس
۶۴٪مالکیت۳۶٪
۵شوت در چارچوب۴
۵شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۴۸۲تعداد پاس۲۷۳
۴۰۲پاس صحیح۱۸۰
۹سانتر۳
۱۲کرنر۳
۱۰ضربه ایستگاهی۹
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال براگا بلننزس ‌ – تی وی تو