تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

براگا
آروکا

یکشنبه ۲۱ آبان ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال براگا آروکا، امروز یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ پرتغال و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های براگا و آروکا بازی خواهند داشت. براگا مقابل آروکا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده براگا و آروکا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی براگا آروکا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده بازی براگا و آروکا

۶ شهریور ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته ی شانزدهم لیگ برتر پرتغال ، تیم های اروکا و براگا در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با شروع طوفانی براگا همراه بود. اولیویرا در دقیقه ی ۵ ، ۱۲ و ۲۶ سه بار دروازه ی حریف را در هم بید تا براگا با برتری ۳-۰ راهی رختکن شود.

این برتری در نیمه دوم نیز ادامه داشت. آروکا ای ها توان مقابله با حملات سنگین حریف را داشتند و در این نیمه نیز دروازه ی این تیم مدیروس و دبل فرناندز باز شد تا در نهایت با اتمام زمان، پخش زنده فوتبال براگا آروکا با برتری ۶-۰ براگا به پایان برسد.

پخش زنده بازی براگا و آروکا

 

اروکا براگا 
۵۱%مالکیت۴۹%
۰شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۰
۴۱۸تعداد پاس۳۹۵
۳۱۷پاس صحیح۳۰۵
۱۱سانتر۹
۱کرنر۱
۱۴خطا۱۶
۲آفساید۳
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی براگا و آروکا

 

پخش زنده فوتبال براگا آروکا

۱۴ اسفند ۱۳۹۵

 تیم های براگا و آروکا در هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر پرتغال ، در مقابل هم صف آرایی کردند. دقایق ابتدایی نیمه ی نخست این دیدار بسیار طوفانی بود. ابتدا فونته در دقیقه ی ۱۵ دروازه ی آروکا را باز کرد ولی ۲ دقیقه ی بعد ، نوبت متئوس بود که مانع از ادامه ی این برتری شود و حساب کار را ۱-۱ کند.

در نیمه ی دوم فونته به درخشش خود ادامه داد و در دقیقهی  ۶۵ بود که با استفاده از یک موقعیت عالی گل دوم را برای تیمش به ثبت رساند. باتایا در دقیقه ی ۷۳ زننده ی گل سوم براگا بود تا جبران این اختلاف امتیاز را در دقایق پایانی پخش زنده بازی براگا و آروکا برای آروکا غیر ممکن کند. در نهایت براگا موفق شد با برتری ۳-۱ راهی رختکن شود.

 

پخش زنده بازی براگا آروکا

 

براگا آروکا 
۶۶%مالکیت۳۴%
۵شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۵۱۲تعداد پاس۲۵۶
۴۲۳پاس صحیح۱۷۸
۱۱سانتر۶
۹کرنر۵
۲۷ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۲۷
۱آفساید۴
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی براگا آروکا

آخرین بروز رسانی : نوامبر 12, 2023