بدون تخفیف، رقم نجومی برای آقای گل پرتغال!

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، اسپورتنیگ لیسبون رقم فروش ویکتور گیوکرس را ۱۰۰ میلیون یورو اعلام کرده که در واقع رقم بند فسخ او است. قهرمان پرتغال کوتاه نمی‌آید و به هیچ تیمی نیز تخفیف نخواهد داد.

دلیل؟ واضح است. گیوکرس با ۲۹ گل در این فصل لیگ پرتغال عنوان آقای گلی را کسب کرد و نقش مهمی در قهرمانی شیرهای لیسبون داشت. او در رقابت‌های دیگر نیز ۱۴ گل زد و در مجموع ۴۷ بازی توانست ۴۳ گل به ثمر برساند. این ستاره سوئدی تا سال ۲۰۲۸ نیز با اسپورتینگ قرارداد دارد.

هیچ راهی برای گرفتن ویکتور گیوکرس از اسپورتینگ با کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو وجود ندارد. باشگاه‌های علاقه‌مند به گلزن ۲۵ ساله امیدوار به تخفیف بودند، اما سبز و سفیدها فقط به ارزش بند فسخ اشاره می‌کنند. تنها تسهیلات در نظر گرفته شده، در مورد شیوه پرداخت است. مثلا باشگاه خریدار می‌تواند ۸۵ میلیون یورو را ثابت بدهد و ۱۵ میلیون یورو را نیز در چند قسط.

این به آن معنی است که شیرها متقاعد شده‌اند که گیوکرس را برای فصل بعد نیز در اختیار خواهند داشت و در غیر این صورت حاضر بودند برای فروش او کمی کار را راحت‌تر کنند.

طبق ادعای آبولا، آنها در حال آماده سازی یک پیشنهاد تمدید برای این مهاجم هستند که شامل بازنگری حقوق و افزایش بند فسخ می‌شود. گیوکرس را با این وضعیت باید ماندنی دانست.