بدترین خبر ممکن: ستاره بارسا نیاز به جراحی دارد

جولای 11, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، دی یونگ فصل خوبی را در ترکیب بارسلونا سپری نکرد و مصدومیت‌های متعدد و طولانی مدت باعث شد که روزهای کابوس‌واری را در فصل گذشته پشت سر بگذارد و همین مصدومیت باعث شد که از اردوی تیم ملی هلند برای مسابقات یورو ۲۰۲۴ هم خط بخورد و نتواند تیم ملی کشورش را همراهی کند.

مصدومیت این ستاره هلندی از ناحیه رباط مچ پای راست بود و گفته شده بود که او دچار پیچیدگی مچ پای درجه دو شده است که معمولاً در بازه زمانی چند هفته درمان می‌شود. اما حالا روزنامه اسپورت خبر داده است که این بازیکن هنوز هم نتوانسته است روند درمان را طی کند و مچ پایش هنوز به شکل قابل توجهی ورم دارد.

این در حالی است که حدود سه ماه از این مشکل می‌گذرد و به همین دلیل نگرانی کادر پزشکی بارسلونا از شرایط او روز به روز افزایش پیدا می‌کند. این روزنامه تاکید کرده است که پزشکان بارسلونا در حال بررسی شرایط هستند تا متوجه شوند که آیا او باید روند درمان محافظه‌کارانه را ادامه دهد یا نیاز به انجام عمل جراحی دارد.

گفته می‌شود که شرایط او در فاصله کمی تا شروع فصل جدید رقابت‌های لالیگا در حال پیگیری است و این احتمال وجود دارد که او برای درمان این مشکل به صورت ریشه‌ای و قطعی چاره دیگری جز این نداشته باشد که مچ پایش را به تیغ جراحان بسپارد تا بتواند روند درمانش را هرچه سریع‌تر طی کند و آماده بازگشت به میادین باشد.