با تأخیر زیاد: بازگشت ستاره یونایتد به اردوی انگلیس

نوامبر 16, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رشفورد در چند هفته اخیر روزهای سختی را در منچستریونایتد پشت سر گذاشت و نمایش ضعیفش در میدان و رفتارهایش در بیرون زمین انتقادها و فشارها بر روی او را افزایش داد.

با این وجود، گرت ساوت‌گیت تصمیم گرفت که این بازیکن را به اردوی تیم ملی انگلیس برای دیدارهای پیش‌رو در وقفه بازی‌های ملی ماه نوامبر دعوت کند، اما اتفاقی که رخ داد باعث شد که بار دیگر هواداران انگلیسی از او انتقاد کردند.

رشفورد به کادر فنی این تیم اعلام کرد که به دلیل مشکلات شخصی قادر به حضور در اردوی تیم ملی انگلیس در موعد مقرر نیست و به همین دلیل با چند روز تاخیر به این اردو و جمع دیگر بازیکنان دعوت شده اضافه خواهد شد.

رسانه‌های انگلیسی خبر دادند که این ستاره منچستریونایتد صبح روز گذشته خودش را به اردوی تیم ملی کشورش معرفی کرد و توانست در تمرینات نوبت صبح هم حضور پیدا کند تا هرچه زودتر خودش را به آمادگی مدنظر سرمربی این تیم نزدیک کند.

تیم ملی انگلیس باید در روزهای پیش‌رو دو دیدار برابر مالت و مقدونیه شمالی در چارچوب رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ انجام دهد و حضور رشفورد می‌تواند دست ساوت‌گیت را برای انتخاب بازیکنانش در خط حمله بازتر کند.